bildirgec.org

djwhisper

8 yıl önce üye olmuş, 9 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

paypal türkçe

djwhisper | 25 November 2008 23:56

paypal.com
paypal.com

internette online ödeme yapma ve ödeme almayı kolaylaştıran paypal artık türkçe arayüzüyle karşımızda.paypal ekibinin üyelerine gönderdiği e-posta mesajında,

paypal e-posta
paypal e-posta

hoş geldiniz diye karşılıyor ve kendi açıklamalarına göre;

  • PayPal Türkçe konuşuyor,
  • Gerekli bilgilere daha kolay ve hızlı erişim,
  • Yılbaşı için daha güvenli ve kolay alışveriş fırsatı.

sanırım bu geçte olsa gelen Türkçe dil desteğiyle paypal, Türkiye’deki portföyünü geliştirmeyi amaçlıyor.

imdb’de ufak çaplı değişiklik

djwhisper | 03 September 2008 10:53

imdb.com
imdb.com

tasarımında çok ufak çaplı değişime giden, internetteki film veritabanı sitesi IMDB.com, ekran büyüklüğüne göre büyük yer kaplayan sola dayalı tasarım sisteminden, orta merkezli standart ölçülerde bir tasarım sistemine geçmiş. belki de imdb yeni yapacağı tasarımın geleceğine işaret olabilir.

sizce sola yapışık likit tasarım devri kapanıyor mu?

Türkiye YouTube’una kavuştu

djwhisper | 01 September 2008 13:37

5 Mayıs’tan bu yana kapalı olan YouTube’a erişim yasağı kalktı. İnternet Daire Başkanı Şen, yasaklı videonun kalkmasıyla yasağın da kalktığını, artık Türkiye’nin her yerinden siteye erişimin mümkün olduğunu belirtti.

Üç aydan uzun bir süredir erişim yasağı getirilen ve kapatılması tartışılan video paylaşım sitesi YouTube sonunda açıldı.

NTVMSNBC’ye konuşan Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı İnternet Daire Başkanı Osman Nihat Şen, kapatmaya neden olan içeriğin siteden kaldırılmasıyla YouTube’un tekrar açıldığını söyledi. Site kapama ve açmanın mahkeme kararıyla olduğunu belirten Şen, yasaya aykırı bir içeriğin siteye tekrar girmesi durumunda YouTube’un yine kapatılabileceğini ifade etti.

deviantart v6

djwhisper | 12 July 2008 21:37

deviantart
deviantart

uzun süredir v5 sistemiyle yayın hayatını sürdüren, deviantart yeni v6 ‘modaya uygun’ sürümüyle karşımızda.

siteye girdiğimizde bizi karşılayan yeni görünüm farkını ortaya koyuyor. alt kısımda görünüm değişikliğine giden deviantart, birkaç çalışmayı, haberleri, anketi, ve birkaç yeni eklentiyle değişiklik katmış.

deviantart - alt kısım
deviantart – alt kısım

rapidshare’dan ücretsiz üyelere kolaylık

djwhisper | 04 July 2008 19:36

rapidshare free kullanıcılarına haber
rapidshare ücretsiz kullanıcılarına haber

rapidshare geçtiğimiz günlerde rapidshare’dan premium üyelerini ilgilendiren bir haber adlı bildirimde, premium üyeler için 5 gün içerisinde 50 gb olan kota sınırını bir gün içerisinde 10 gb download kota sınırına çeken rapidshare, şimdi de ücretsiz üyeleri ilgilendiren bir kararla, en son yenilediği captcha yöntemine son vererek, kod istenmeden downloadlara izin vermiş durumda.

aşk bu gece şehri terk etti

djwhisper | 08 December 2006 16:38

Cem Adrian‘ın 2. fakat ilk profesyonel albümü Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti, kendi prodüktörlüğünde UJR Records etiketiyle piyasaya sürüldü. M2K Yapımcılık, ve Midas’ın Kulaklığı stüdyolarında kaydedilen albümün prodüktörlüğünü Cem Adrian yardımcı prodüktörlüğünü de Emin Yasin Vural yapmaktadır.. Söz ve Bestelerinin kendisine ait olduğu bu albümde de elektronik alt yapılarda Yasin yapmaktadır.

sabah kültür sanat ekinde şöyle anlatıyorlar.