bildirgec.org

anneler günü hakkında tüm yazılar

Anneler Günü İçin Kaçırılmayacak Fırsat

nebookyn | 10 May 2012 13:14

İş dünyası ihtiyaçları içeriğine uygun olarak düzenlenmiş İngilizce Lisan Gelişim Programı 5 Günde İngilizce Anneler Günü yaklaşırken anne olmanın ne ifade ettiğini anlatan bir Facebook uygulaması yapmış. Anne olmanın sizin için ne ifade ettiğini paylaşıyorsunuz sonra da en çok oy alan ilk 20 içine girmeyi bekliyorsunuz. Jürinin seçtiği kişi olursanız da Boyner’den 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyorsunuz.

Anneler gününde güzel bir hediye almak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Yarışma için: http://j.mp/AnnelerimizHerSeyimiz

anne yazısı

nazokiraze | 08 May 2011 10:10

Hayatımdaki 15.Anneler Günü kapsamında sanki bir annenin hakkı bir günde ödenirmiş gibi heyecanla yarını bekliyorum.Aldığı nefesle bile bana muhalefet eden kızıma, muhtemelen yarın için özel bir gün diye biraz uslu durmayı düşünmeyi asla akıl etmeyecek oğluma rağmen coşkuluyum ben.

Her yıl kendi annem ve kayınvalidem dışında bir kaç yakın arkadaşıma ,görümceme ve çocukların öğretmenlerine de armağan alırım ben.Tabi onlar da bana.Elbette bir annenin emeği bir güne sığmaz,sevgi tek bir hediyeyle gösterilemez ancak itiraf edelim bütün anneler hediye almaktan hoşlanıyoruz.Sağda solda bunlar bize kapitalist düzenin oyunları diye ne kadar çığıran insan varsa alışveriş merkezlerinde fink atıyorlar tecrübeyle sabittir.Evet bunlar bize kapitalist düzenin oyunu hatta dayatması, yok Sevgililer Günü yok Anneler Günü vs.. olsun insanlar birbirine armağan alıyor,hatırlıyor,kutlama mesajı atıyor ne kötülük var ki bunda. (Reklamlar düşmüş)

GittiGidiyor Anneler Günü

xosx | 05 May 2011 21:39

GittiGidiyor Anneler Günü için Facebook’ta eğlenceli bir uygulama yaptı. Annelerin klasik sözlerini yazarak yarışmaya katılıyorsunuz. En çok beğenilen günün 10 sözünün sahibi GittiGidiyor’dan 50 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.
Decode tarafından yapılan bu eğlenceli uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Madame Coco “İlk Aşkım Annem” Anneler günü yarışması

sSnaKe | 20 April 2011 12:51

http://apps.facebook.com/madamecoco

Madame Coco fransız tarzını yansıtan yakında kesinlikle çok popüler olacak bir ev tekstili markası ve tekrar kesinlikle anneler gününde ne hediye alacağım derdine de ilaç olacak bir marka. Bunun farkına varmışlar ki anneler gününe özel facebook üzerinde bir yarışma başlatmışlar.
Yarışmanın ismi “İlk Aşkım Annem“.
Kullanıcılardan anneleriyle birlikte çekildikleri en mutlu fotoğrafı paylaşmalarını isteyen Madame Coco yarışma sonunda oldukça çekici ödüller veriyor.

Anneler Günü için Hediyeler!

majesty s infinity | 06 May 2010 12:55

Anneler Günü büyük bir heyecan içinde yaklaşıyor. Bir çok mağaza da anneler günü için hediye seçenekleri sunmaya başladı. Fakat özellikle teknoloji mağazalarında anneler günü için sunulan seçenekler düşüncesizce ayarlanmış. Zaten bir ömrünü size hizmet etmeye adamış biricik annenize gidip tost makinesi, ütü, zayıflama bisikleti gibi şeyler almaktan daha beter kabalık mı olur?

İşte bu konu üzerine düşündüm ve size annenize alabileceğiniz teknoloji zamazingolarıyla ilgili öneriler hazırladım!

iPad: Özellikle bilgisayarla ilgili konularda kafası oldukça karışan ve bir türlü bilgisayar kullanmayı çözemeyen annelere bundan daha iyi bir hediye alınamaz sanırım. Basit, Kaliteli, Kullanışlı olmanın yanında çok şık bir tasarıma sahip. Anneniz evde ve dışarda rahatlıkla çantasında da taşıyabilir. Üstelik dokunmatik!

Anneler Günü Kampanyaları hediye indirim taksit alışveriş seçenekleri

NLPMaster | 06 May 2010 10:51

Anneler günü geliyor.
Dünyaya gelmemiz ve büyümemiz için binbir emek veren annelerimizin bugününde onalara hangi anneler günü hediyesi alayım diye düşünenler pek çok seçenek ile karşılaşıyor.
Anneler günü banka kredi kartı indirim ucuzluk bonus kazan kampanyaları birbiri ile yarışıyor.
Anneler günü Pırlanta kazan bonus kazan para kazan indirim kazan kampanyaları ilginizi çekiyorsa işte tüm anneler günü kampanyaları
Vikipedia Anneler günü
Mayıs Kampanyaları

Annelerin en güzeline hediyen hazır mı?

Lorilleux | 05 May 2010 09:51

Annelerin en güzeline sürprizin hazır mı?
Annelerin en güzeline sürprizin hazır mı?

Vestel, bu sene anneler günü dolayısıyla düzenlediği “Annelerin en güzeline sürprizin hazır mı?”adlı yarışmasıyla, annesine anneler gününde unutulmaz bir hediye armağan etmek isteyenleri yarışmaya davet ediyor.
Yarışmayı kazanmak için yapmanız gereken tek şey, annenize karşı duyduğunuz sevgiyi en içten ve sıcak duygularınızla yazıya dökmek. Mektubunuzu siteye yükledikten sonra yazınız site ziyaretçilerinin oylamasına sunulacak. Kazanan mektup Anneler Günü olan 9 Mayıs tarihinde Hürriye gazetesinde tam sayfa yayımlanacaktır.
www.bumektupanneme.com
Linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz.

anneler gününde king’ten hediyeler var

emuhande | 29 April 2010 09:54

King’ten Anneler gününde annesine en güzel hediyeyi sevgi sözcükleriyle vermek isteyenler için yarışma. Anneler günü için düzenlenen yarışmaya annesine ithafen yazdığı mesajı burada yer alan yarışma kayıt bölümüne gönderenlerden en güzel mesajı yazan 5 kişiye hediyeler var. King, ilk beşe giren yarışmacılara süpürge, saç kurutma makinesi, saç düzleştirici, çay demleme makinesi ve ütü armağan ediyor…

Anneme özel hediye….

serasu | 29 May 2009 09:42

Etiket: Annem,Kadın,Anneler günü
O kadar mutluyum ki anlatamam.Annemin bir sokak üstünde oturuyor olmama rağmen onda aklım kalıyordu.Bilirsiniz işte…Katiller,hırsızlar ortalıkta fink atıyor.Annemde yaşlı ve tek bir kadın.Sanki onu kendi evimde hayatımda bir yere sığdıramıyormuşum gibi hissediyordum.İster vicdan denilsin,isterse anaç bir ruh fark etmez fakat hiç huzurum kalamamıştı artık.İki buçuk yıllık evliyim.Eşimle nasıl bir paylaşım yapıp bu durumun üstesinden gelebileceğimi bilmiyordum.Ama artık çok rahatım.Bu karar bizi ne doğrultuda etkileyebilir bilmiyorum neticede o benim annem.Sadece garip geliyor şu anlık .Bunu ona söylediğimzde tam bir anneler günü hediyesi oldu.Ona bir japon gülü hediye ettim.İki renkti.Birisinin benim olduğunu,diğerininde eşim olduğunu söyledi.Çok sevindi anlatamam.Yeni bir evli çift için hızlı bir karar gibi geldi önceleri ama gece kafamı yastığıma huzur içinde koyamadıktan sonra neyi mantıklı gelir ki hayatın insana .Eşimden de Allah bin kere razı olsun .Gerek istekli gerekse isteksiz benim yanımda oldu.Kırmadı beni.Annem zor bir bayandır ama gün görmüş de bir bayandır.Şu an iç huzurum o kadar iyi ki .Onlar bizi bu hallere kadar getirmek için çabalamamış mı?Biz ne kadar onlar için çabaladık .Evin de bir suyunu verebilecek insanı yokken çocuk yapmışlar ne fayda.Çok fazla ben merkezcilik insanı bitiriyor bence.Neticede bizde yaşlanacağız.Sonumuz ne olur kim bilir?Önceleri herkes korkutucu bakmama sebep oldu.Çok erken bir karar diye A