bildirgec.org

sSnaKe

10 yıl önce üye olmuş, 11 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Nestlé ChocoLike

sSnaKe | 08 December 2011 12:17

Nestlé Çikolata yeni sloganı “Hayata Çikolata” ile birlikte keyif dolu bir kampanya başlatmış. Facebook sayfası üzerinden ilerleyen kampanyada sayfayı beğenen her 15. kullanıcı için alışveriş merkezlerini dolaşan ChocoLike makinesi gerçek bir çikolata hediye ediyor. “Neden 15?” sorusunun ise çok eğlenceli bir cevabı var. Hediye edilen tablet çikolatalar 15 parçadan oluşuyor, her like bir parça çikolataya eşit.

Madame Coco “İlk Aşkım Annem” Anneler günü yarışması

sSnaKe | 20 April 2011 12:51

http://apps.facebook.com/madamecoco

Madame Coco fransız tarzını yansıtan yakında kesinlikle çok popüler olacak bir ev tekstili markası ve tekrar kesinlikle anneler gününde ne hediye alacağım derdine de ilaç olacak bir marka. Bunun farkına varmışlar ki anneler gününe özel facebook üzerinde bir yarışma başlatmışlar.
Yarışmanın ismi “İlk Aşkım Annem“.
Kullanıcılardan anneleriyle birlikte çekildikleri en mutlu fotoğrafı paylaşmalarını isteyen Madame Coco yarışma sonunda oldukça çekici ödüller veriyor.

Tiffany İle Bloggerların Favorileri

sSnaKe | 15 December 2010 11:40

Tiffany çatlak t-shirt ile ses getirdikten sonra şimdi de moda bloglarının sevgisini kazanmak üzere facebook sayfası üzerinde “Tiffany ile Bloggerların Favorileri” isimli bir yarışma başlattı. Daha önceden moda bloggerlarını mağazalarına davet ederek Tiffany ürünlerinden kombin oluşturmaları isteyen Tiffany ikinci aşama olarak bloggerların oluşturdukları kombinleri facebook sayfası üzerinde kullanıcıların oylamasına sunuyor. En çok oyu alan kombin sahibi blogger Apple iPad kazanırken kazanan bloggera oy verenler arasından yapılacak çekiliş ile de 3 kişi Tiffany’den hediye çeki kazanacak.

http://www.facebook.com/tiffanyturkiye
http://www.facebook.com/tiffanyturkiye

Eti Tutku – Tutku’na Sahip Çık!

sSnaKe | 26 November 2010 14:07

Akışkan kreması mozaik deseniyle beğenerek yediğimiz Eti Tutku‘nun Facebook üzerinde yeni yayına giren oyunuyla içi Tutku ile dolu kocaman bir hazine sandığı kazanabilirsiniz. Oyunu oynarken Tutku dolu sandıklarınızı onları ele geçirmek isteyen Tutkuluklardan sakınıyorsunuz. Oyun 2 aşamadan oluşuyor, ilk aşamayı herkes oynarken 2. aşamaya sadece ilk aşamayı bitirmiş ve Tutku paketi üzerindeki barkod numarasını girenler oynayabiliyor. Her günün en iyi puanını yapana içi Tutku dolu sandık, oyun sonunda ise en çok puanı kazanan kişiye tam 1 yıllık Eti Tutku ödülü var. Siz de Tutkularınıza sahip çıkın.

FACEBOOK | ETİ TUTKU

Detan Maxi ile Böcek İmha Planı

sSnaKe | 27 July 2010 13:24

Eczacıbaşı ürünü Detan Maxi için facebookta oldukça eğlenceli bir uygulama başlatmış. Evimizin çeşitli yerlerinden çıkan haşereleri imha etmeye yarayan detan maxi için aynı mantıkta ilerleyen oyunda böcekleri detanlayarak yok etmeye çalışıyoruz. Ancak bu sırada çıkan diğer hayvanları detanlamamaya dikkat etmemiz gerekiyor. Arkadaşlarımızın ve günün en iyi puanlarını görebildiğimiz oyunda hergün en fazla puanı alan kişiye hediye paketi ödülü var.

Hayalindeki Üniversite

sSnaKe | 22 July 2010 16:44

Özyeğin Üniversitesigirişimci ruhunu yansıtacak bir facebook uygulaması ile karşımızda. Kullanıcıların kendi üniversitelerini oluşturdukları ve üniversitelerine öğrenci çektikleri uygulamada en çok öğrenciye sahip üniversiteler ödül kazanacak.

En çok öğrenciye sahip

1. üniversite iPad 64 GB WIFI/3G,
2. üniversite iPad 32 GB WIFI/3G,
3. üniversite iPad 16 GB WIFI/3G,

kazanacak.

Defans Bitki Özlü İle Doğaya Yolculuk

sSnaKe | 20 July 2010 11:27

Eczacıbaşının ürünü Defans Bitki Özlü Facebook Sayfası üzerinde doğa temalı bir yarışma yürütmekte. Kullanıcıların tatil fotoğraflarını yüklediği ve puan topladığı yarışma sonunda en çok puanı alan fotoğraf sahibine çift kişilik 7 gece konaklama dahil karadeniz turu ve hergün en çok puan alan fotoğraf sahibine ise eczacıbaşından hediye paketi ödülü var.

Sular Seller Gibi Bilgi Yarışması

sSnaKe | 24 July 2008 10:43

Hayat su web sitesinde yeni bir ödüllü bilgi yarışması başlatmış.Oyunda yalnız değil başka bir kullanıcı ile yarışıyor ve ondan daha kısa sürede daha çok soru cevaplamaya çalışıyoruz. Yarışma sonunda 1.ye Laptop sonraki 5 kişiye ise su sebili ödülü var.

Doritos Music Master

sSnaKe | 21 April 2008 13:11

Doritos, müzik konseptli ürünlerini ön plana çıkarmak için Doritos Music Master isimli yeni oyunuyla karşımızda. Oyuna gelirsek bir müzik grubu oluşturuyor ve geliştiriyoruz. Albüm, konser, imza günü gibi bir müzik grubunun yaptığı çoğu şeyi yapabiliyor, grubun menajeri oluyoruz. Eğer haftanın en iyi puanını elde edersek iPod Nano, tüm zamanların en iyi puanını yaparsak bir iPod Touch kazanıyoruz. 1 mayısa kadar oyun test sürüşünde, 1 mayısta yarışma başlıyor.