bildirgec.org

afiş hakkında tüm yazılar

Harry Potter’ın Fantastik Afişi

cherry blossom girl | 03 April 2012 14:58

Önce kitapla sonra da ilk olarak beyaz perdede 2001 yılında tanıştığımız Harry Potter serisi, Ölüm Yadigarları bölümü ile geçtiğimiz yıl sona erdi biliyorsunuz.
Son şerefine, Harry Potter and the Deathly Hallows’un değişik bir poster çalışması yapılmış. İlgilenenler için link.

231 Adet Vektörel Formatta Dansçı Kız ve Erkek Grafikleri

kerimsarigul | 03 May 2011 10:51

Bilet, afiş, banner, logo, poster, katalog, kartvizit, site, ikon vb. çalışmalarınızda kullanabileceğiniz her biri birbirinden güzel vektörel grafikleri sizin için derledim.

*115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri

115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri
115 Adet Vektörel Formatta Dans Eden Kız Grafikleri

Toprak Altında – Buried (2010)

askmatik | 19 October 2010 12:58

Toprak AltındaBuried (2010)

Bir düşünsenize; uyanıyorsunuz ve bir tabutun içindesiniz. Yanınızda çakmak ve şarjı bitmek üzere bir cep telefonu var. Nerede olduğunuzu bilmediğinizden kurtulmanız imkansız. Ayrıca 90 dakikalık bir oksijeniniz var. Toprak Altında filminin tanıtımını (fragmanını) izlediğimde bu düşünceler geçti aklımdan. Gerçekten son zamanlarda konusu beni bu kadar heyecanlandıran bir film olmamıştı. Amerikan ve İspanyol ortak yapımı filmin yönetmenliğini Rodrigo Cortés yapıyor başrollerde ise; Ryan Reynolds, Samantha Mathis, Stephen Tobolowsky, Kali Rocha var. Sinamalar.com puanı İMDB puanından daha düşük. 8 Ekimde vizyone giren bu filmi en kısa zamanda izleyeceğim. Konusu hoşuna gidenlere tavsiye ederim. Bakalım konusu kadar güzel olmuş mu?