bildirgec.org

22dakika hakkında tüm yazılar

200.000’lik pilli artık daha da güçlü

xerre | 11 December 2008 18:07

Türkiye’nin önde gelen, üyelik esaslı ve içeriğini üyelerinin oluşturduğu siteleri bünyesine barındıran Pilli Network 200 bininci üyesini önümüzdeki günlerde kaydetmeye hazırlanıyor.

Pilli network, içeriğini üyelerinin belirlediği ve elde ettiği reklam gelirlerinin %70’ini, yazılarının tıklanma oranına göre, içeriği oluşturan üyeleri ile paylaşan siteler topluluğu.
2007 haziranda 100 bininci üyesini kaydeden pilli, aradan geçen yaklaşık bir buçuk yıl içinde daha büyük adımlar attı.
taze açılan ve çiçeği burnunda olan siteler:

sinepil.org
pilli ilan
kodaman.org

ve bunların yanında bildirgeç ağırlıklı olmak üzere birçok sitede kullanıcılardan gelen istek,şikayet ve öneriler doğrultusunda kullanıcıları düşünen, onların işini kolaylaştırmaya yönelik yapılan değişiklikler.

Yeni sitemiz: Kodaman.org

JaAaa | 13 November 2008 05:40

Pilli.com ve Nokta.com‘un ortak ürünü olan Kodaman.org yayında. İlerde web geliştiricileri için önemli bir yer tutacağı benziyor.Henüz tam olarak hangi içeriği yazacağımız hakkında bilgi veren Neler yazabilirim? sayfası düzenlenmemiş olsada sitedeki yazılar az da olsa bize neler yazabileceğimiz hakkında bilgi veriyor.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Tüm Pilli camiasına hayırlı olsun.Teşekkürler Pilli..
Henüz Pilli Network’e üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

Bi müsaade et!

JaAaa | 25 October 2008 14:37

Myk Medya yapımı olan Televidyon‘da yeni bir program,Murat Nahçivani ve Çağatay Aktürk’ün sunduğu Bi müsaade et! adlı program bugünden itibaren yayın hayatına başladı ilk konuları “Gece alemine damlı mı damsız mı çıkmalı? ” olan videoyu izlemek için buraya,televidyon sayfasına ulaşmak için buraya alalım sizleri..
Diğer;Pilli Network sitesi olan 22dakika.org‘ta Televidyonda program yapıyor..

Pilli Ofisi

admin | 06 August 2008 11:21

başlık biraz(!) petrol ofisini andırıyor kabul ediyorum. O kadar çok şirketin ofisini gördük ama pilli network olarak, günde onlarca bildirinin döndüğü, hararetli tartışmaların yaşandığı (iyi veya kötü), birçok şeyin ilk defa öğrenildiği bu oluşumun ofisini, çalışma koşullarını hep merak ediyordum. Webrazzi (Arda Kutsal) bu merakımı nebze de olsa giderdi diyebilirim. Pilli hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdiği için Arda’ya da teşekkürler.

Hasan (Hafif Uyku) ve Aylin Yalçınkaya (Shane)‘ya buradan selamlar, sevgiler. Cem Başpınar (Aftermath) seni unutmadım elbette 🙂 Kendi adıma konuşmam gerekirse; bu oluşumda yazma fırsatını veren herkese binlerce kez teşekkür ederim. iyi ki varsınız. Sağolun, varolun.

not: Hasan Bey, viewsonic ekrana hasta oldum 🙂
videoda söylendiğine göre bildirgeç’te 5-6 editör varmış. Bunları cem biliyormuş, yaz artık şunları cem. Millet öğrensin bakalım.

pillinetwork’un ençok tutan yazıları

shakaci | 09 June 2008 08:14

pillinetwork 10 ayrı sitesiyle hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. bilmemiz gereken çoğu haber, teknoloji, tasarım ve gelişme bildirgeç’te, merak ettiğimiz konular hafif’te. 24 saatinden enaz 22dakikasını dizilere ayırmış olanlar 22dakika, on parmağında 10marifet olanlar 10marifet’te. pilli’nin ençok tercih edilen işte bu ilk beş sitesinin bu muazzam kullanıcılarının en beğendikleri yazılar neler peki? ençok ilgi gören ilk beş sitesinin ençok tutulanlarını buldum çıkardım. ençok tutulan ilk 5 er yazısı şöyle;

alexa pilli fight! (pilli üyeleri sıralaması)

shakaci | 05 June 2008 12:10

pilli.fight
pilli.fight

pillinetwork çatısı altındaki 10 siteden en çok hangisi tercih ediliyor? hangisinin takipcisi daha fazla? merak ettim ve bu konuda bir araştırma yaptım. alexa verilerine dayanarak hazırladığım araştırmada hepimizin hayatının bir parçası haline gelen bildirgec.org ipi önde göğüsledi. pilli ailesinin medar-ı iftiharı türkiye’de tercih edilen 110. web sitesi oldu.

mayıs ayı pagerank güncellemeleri başladı

hoodly | 01 May 2008 14:00

google, pagerank güncellemelerine tekrardan başladı. beklenen mayıs ayında bir güncelleme olmasıydı ve google beklentileri boşa çıkarmayıp merak edilen pagerank değerlerini sitelere vermeye başladı.

bu seferki güncellemeden pillisiteleri olumlu yönde etkilenmiş gibi gözüküyor. hali hazırda bildirgec.org tekrar pagerank 5 değerini almış görünüyor. eğer her hangi bir değişiklik olmazsa diğer pilli sitelerinin pagerank değerleri şu an için şöyle: hafif.org (4), zamazing.org (5), 3ayak.org (4), 22dakika (4), torpilli (3), yenimecra.org (4), 10marifet.org (4), uçandaire.org (4) ve son pilli sitesi sinepil.org (0) olarak google tarafından değerlendirilmiş.