cm ve fm yi bilmeyeniniz yoktur.bu oyunları bilgisayara karşı oynamak belli bir yerden sonra sıkabilir.işte tam burada online oynanabilen futbol manajerlik oyunları imdadımıza yetişiyor. online cm dediğimizde aklımıza ilk gelen oyun elbette hattrick oyunudur.aynı anda binlerce kii kendi takımını oyundaki en iyi takım yapmaya uğraşırsonuçta kazanır ya da kaybeder..

         şimdi yukarıda bahsettiklerimi yapabileceğiniz bir tane site daha var üstelik türkçe ve türkiyeden bir site  ntvspor’un fUtbol manager oyunu olan football tycoon.

     ntvspor    football tycoonda  kendi takımınızı kuruyorsunuz.takımınızın altyapısı,ekonomisi,antramenı,sponsorları,yetenekler buluyorsunuz,oyuncu transferi oynayacağınız stad vs. ile siz ilgileniyorsunuz.

    Takımınızı amatör liglerden profesyonel liglere çıkmaya ve şampiyonluklar kovalamaya çalışıyorsunuz. tabi bunu yaparken taktik,teknik,profesyonellik gibi birçok özelliğinizide ölçmüş oluyorsunuz. gerçi şuan lig yeni kuruldugundan daha profesyonel ligler açılmadı profesyonel ligler 1.sezonun sonundan itibaren belirecek.

   bu arada ntvspor burada kazananlara bazı ödüller veriyor.

    football tycoon da  ödüller.    macbook,psp,ipod nano… ödüllerle ilgili açıklamalar

       haydi ii   oyunlar…

 

  football tycoon yardım  özet  açıklama