Nokta Medya yeni mobil uygulaması Tadadu’yu AppStore’a çıkardı.Tadadu yemek yemeyi seven ve iyi yemek arayan mobil kullanıcıları hedefliyor. Mekanları tanıtan uygulamalardan farklı olarak Tadadu mekanın kendisi yerine sunduğu yemek üzerine yoğunlaşıyor.Uygulamayı açtığınızda ilk olarak bulunduğunuz noktaya yakın yemeklerin göz alıcı fotoğraflarıyla karşılaşıyorsunuz. Fotoğrafların hemen altında bu yemeği nerede yiyebileceğinizi ve size olan uzaklığını görebiliyorsunuz. Dilerseniz harita üzerinden de yemeğin bulunduğu mekanı görebiliyorsunuz.

Keşfettiğiniz lezzetleri Tadadu’ya yükleyerek online dünyanın bir gurmesi de siz olabilirsiniz. Paylaşımlarınızı Facebook ve Tadadu web sayfası üzerinden de paylaşabiliyorsunuz.

Tadadu aynı zaman da interaktif bir uygulama. Facebook arkadaşlarınızı veya beğendiğiniz kullanıcıları takip edebiliyor, ekledikleri yeni yemekleri anında görebiliyor ve beğenebiliyorsunuz. isterseniz uygulamanın içinde beğendiğiniz herhangi bir yemeği Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.Henüz yeni bir proje olmasına rağmen, hızla büyüyen Tadadu ileride adından daha fazla söz ettireceğe benziyorWebindirmek için