altı üstü tasarımdan çok daha fazlası
altı üstü tasarımdan çok daha fazlası

Türk Blogları içinde ayrı bir yeri olan Altı üstü tasarım artık yok.Kaliteli yazılarıyla birçok blog yazarına yol gösteren Mehmet doğan yayınladığı “son yazı” başlıklı yazısında artık blogunda yazı yazmayacağını belirtti.14 aralık 2004 tarihinden beri blogunda yazılar yazan Mehmet doğan türk blog yazarlarına büyük bir üzüntü yaşattığına eminim. Yazmayı bırakmasının nedenini de son yazısında şöyle belirtmiş.

Eğer bir amacın yoksaZamanını yoksaEğer diğer islerle yoğunsanSöyleyecek yeni ve orijinal bir şeylerin yoksaBlog yazmak için gereken enerjin ve disiplinin yoksaEğer duygusalsanEğer hayatında blog yazmaktan daha önemli şeyler oluşmaya ve zaman almaya başlamışsaEğer sıkıldıysan …

Artık altı üstü tasarım yok. Umarım bu bir şakadır. Umarım bu bir başlangıçtır. Ama korkarım ki, son yazısının yorum kısmının kapatılmış olması bu kararında ciddi olduğunu gösteriyor.Okuyucularına teşekkür eden Mehmet doğan, başka bir platformda görüşme dileğinde bulunmuş.Bizi çok üzdün Mehmet doğan..Ayda bir bir yazı yazsan bile biz razıyız. Yeter ki yaz.