bildirgec.org

zeyynep

9 yıl önce üye olmuş, 30 yazı yazmış. 793 yorum yazmış.

ARTIK SİZİ DUYMUYORUM!!

zeyynep | 08 October 2007 09:58

Hayatımın geri kalan kısmını başkalarının mutluluğu için çabalamakla geçirmek istemiyorum. Sırf birileri mutlu olsun, üzülmesin, gönül koymasın diye kendi mutsuzluğuma sebep olmamalıyım. Artık gönlümün dilediği gibi yaşamak istiyorum ben. Hesapsız, sorgusuz, sualsiz… Yaptığım hatalar için hayıflanmayı bırakın artık olmaz mı? Bazı şeyleri öğrenmem için hata yapmam gerekiyorsa bırakın yapayım…
Hayatımdaki yerleri “dış kapının mandalı” konumunda olan insanlar bile her şeye burunlarını sokmaktan kendilerini alıkoyamıyorlar. Bundan böyle kulaklarımı kapattım ve sizi duymuyorum.
Neden her zaman mutlu olmak ya da mutlu etmek zorunda olayım ki? İçimden nasıl davranmak geliyorsa öyle davranacağım. Ağlamaksa ağlamak, gülmekse gülmek, neyse ne iştee…
Biraz olsun kendinize gösterilmesini istediğiniz saygıyı başkalarına da gösterin…
Bundan sonra benimle ilgili verebileceğiniz tek karar hayatınızda bana yer olup olmadığıdır. Gerisi boşş gerisi yalan…

İNANAMIYACAKSINIZ….

zeyynep | 01 October 2007 09:32

Bu görmüş olduğunuz resimler her biri ünlü ressamların yapmış olduğu tablolar gibi harikulade.Tek ayrıcalıkları birer tablo değil doğamızdan birer parça oluşları. Çok hoşuma gitti inanılmaz manzaralar. Hepsi birer şaheser.

BARIŞ MANÇO’NUN KÖŞKÜ MÜZE OLUYOR…

zeyynep | 23 September 2007 14:13

7’den 77’ye..Bu söz tam onu anlatıyor…Hepimiz onu ve güzel şarkılarını çok özlüyoruz. Onun şarkılarıyla büyümüş olduğum için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Onun en büyük hayranlarından biriydim ben de. Ama ne yazık ki Barış Abimiz aramızdan erken ayrıldı. Hayattayken görememiştim Barış Manço’yu ama cenazesine gitme şansım olmuştu. Ne kadar da kalabalıktı. Gençler gitarlarını almışlar onun şarkılarını çalıp söylüyorlardı. O kalabalıkta içeriye nasıl attım kendimi farkedemedim. Japon bir kadın görmüştüm orada. Tabutun üzerindeki Türk bayrağını öpüyordu. O zaman daha iyi anlamıştım Türkiye’yi ne kadar güzel temsil ettiğini.
Şimdi de Barış Abi’mizin Moda’daki köşkü, müze ve gençlerin ücretsiz müzik eğitimi alabileceği bir müzik okulu oluyor… RUHUN ŞAD OLSUN BARIŞ ABİ!!

MAESTRO KORNA ADAM

zeyynep | 17 September 2007 17:36

İzlerken hem gülecek hem gülecek hem şaşıracaksınız. Bu adam kornalarla harikalar yaratmış. Gerçekten emek verilmiş bu çalışma için.

HEDEF 5.199.000 İMZA! BİR İMZA DA SİZ VERİN..

zeyynep | 17 September 2007 09:09

Dilekçeye imzanız için bu link’i tıklamanız. Alt kısımdakı formu doldurmanız yeterlidir.İmzalayan herkese kocaman teşekkürler

Kurt yesin diye eşek getirdiler. onlar insanlara inat dost oldular! Özgürlükleri için bir imza da lütfen siz atın.

SEN MÜHİMSİN

zeyynep | 12 September 2007 12:35

Ben seni mi sevdim..Senin gözlerinle mi baktım dünyaya.. Kocaman bir yalanı seninle mi yaşadım?
Kendini, sevginle seni yücelten insanın hücrelerine böldüğü haliyle tanıyamazsın… Bir sürü sen var; üzgün, kırgın, mutsuz… Hangisisin?
İnsan doğduğunda ağladı diye “gözyaşı” hep hayatın bir parçası gibi gösterildi. Oysa hayatındaki nice cevherlerle beraber sevgini sunduğun insan senin “aydınlık” yönünü görmeyi tercih etmedi başka “ışıklı yollar” ararken… Önce içine dönüp yüreğini “karartan” hüzünlerden kurtul, senden önemli “hiç kimse” ve “hiçbir şey” olmadığını ispatlayacağım sana… Neden önemli ve vazgeçilmez olduğuna dair sebepler say, sana sayısız nedenler sıralayacağım… Düşün ve umut et… Sen MÜHİMSİN!