bildirgec.org

Star Wars Mania

11 yıl önce üye olmuş, 3 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Darth Vader Türkiye’ye Geliyor !

Star Wars Mania | 24 March 2010 10:55

Türk Star Wars fanları için bir rüya gerçek oluyor.

Dave Prowse (Darth Vader), dünya’da ilk kez ülkemizde Jbc Yayıncılık tarafından yayınlanacak olan Darth Vader Özel Çizgi Romanı için ülkemize geliyor.
Şimdilik aktivite hakkında çok fazla detay bulunmuyor ama kesin olarak 28 Mayıs’ta Ankara’da, 29 – 30 Mayıs tarihlerinde ise Istanbul’da toplam 3 adet imza günü düzenleneceği yönünde.
www.DarthVaderTurk.com internet sitesi şu an yapım aşamasında. Fakat Jedbang Collectibles yetkililerinden aldığımız bilgilere göre site, aktiviteye katılayamayacak olanlar için foto ve video tabanlı olacak; bunun yanı sıra Darth Vader ile çektirdiğiniz siteler özel bir bölümde paylaşılabilecek.

Darth Vader 1:1 Life Size Bust

Star Wars Mania | 21 February 2010 14:13

Sonunda olacağı buydu. Star Wars koleksiyon ürünlerinde yeni bir döneme girildi.

Dünya genelinde Movie Merchandise diye adlandırılan koleksiyonerlere yönelik ürünlerde son noktayı Sideshow Collectibles koyuyor. Son yıllarda özellikle üretikleri Star Wars ürünleri ile dikkat çeken firma, yine muhteşem bir parçaya imza atıyor.

Lucas Film arşivlerinden kopyalanarak hazırlanan 1:1 boyutlardaki büst tam bir sanat eseri. Dilerseniz Darth Vader’ı kasklı hali ile dilerseniz de Sabastian Shaw’ın o çökmüş yüzü ile sergileyebilirsiniz.

Türkçe Star Wars Çizgi Romanları

Star Wars Mania | 08 December 2009 10:18

Uzun yıllardır Türk hayranlarının eksikliğini hissettiği Star Wars çizgi romanlarını artık Türkçe olarak raflarda bulabileceğiz.

Jbc Yayıncılık’ın geçtiğimiz aylarda yayına soktuğu Clone Wars (Klon Savaşları) serisinin üçüncü cildi geçen ay TUYAP kitap fuarında piyasaya çıktı. Dördüncü cilt olan Light And Dark (Aydınlık Ve Karanlık) ise 2010’nun Ocak ayında raflardaki yerini alacak. Dark Horse ile ortaklaşa gerçekleştirilen proje meyvesini vermeye başladı ve yeni basılacak seri belli oldu: Dark Times (Karanlık Zamanlar)

Clone Wars aslında dokuz ciltlik uzun bir seri ve son sayısındaki hikaye ile Episode 3 Revenge Of The Sith sonrası yaşanan olayları esas alıyor. Dark Times da tam bu noktadan başlayan bir hikaye akışı sunuyor.

Yeni seriye kısaca bir göz atalım.