bildirgec.org

makaleci

11 yıl önce üye olmuş, 527 yazı yazmış. 9300 yorum yazmış.

Ercan Saatçi, Metin Özülkü ve Futbol

makaleci | 01 November 2009 10:41

Ne denir bilemiyorum şu görüntüye!!!

Haberin detayı da burada

Dünyada en sevilen, üzerinde yorum yapmakta en çok vakit harcanan ve bazen de milli mesele haline bile getirilmekten geri durulamayan bir spordur futbol. Fakat ne yazık ki, hiç duymak istemeyeceğimiz kadar koyu bir argo sergilenir bu spor dalıyla ilgili çoğu yorumlarda. Hele hele hiç ummadığınız kişiler hatta bu kişiler sanat adamı olduklarında daha bir şaşırırsınız gidilebilen noktayı gördüğünüzde… Bu mudur futbol? Ya da herkes sanatçı mı hakikaten??

Bayan ile yüzleşme

makaleci | 29 August 2009 12:55

Bayan! Bakar mısınız? Anahtarınızı düşürdünüz.

AAAAAAAAA! Yeter dedim artık ya! Nedir bu bayan kelimesi, odaksız, estetiksiz, anlamsız, uygun kullanımda olmayan ve daha kötüsü ezilmişliğin icadı bu kelimeyi daha sık duyar olmak canımı iyiden iyiye sıktı.

Bu varolmanın dayanılmaz hafifliği ca’ nım sitemizde (!) de bunun kavgasını yaptım, diye düşündüm…. Ve bakalım internet dünyası bu konuda neler düşünmekteymiş dedim. Sonuçlar nedense beni hiiiç şaşırtmadı. Buyrun;

Mavi

makaleci | 30 July 2009 11:38

Beni bana haber ver! Geldim baş ucuna, gözlerine daldım. Bahset artık biraz benden… Senin ağzından dinleyeyim kendimi n’ olur…

Ben ki seni anlatacak kudrette değilim, rahatsız edici bir kusursuzluk, anlatmaya çalışmayı hâyâl bile edemeyeceğim yükseklikte zerafet ve iyi niyet!

Nasıl izâh ederim sana olan hayranlığımı? O kadar korkusuz değilim ben… Yaradan var, bilirim haddimi…

O yüzden sen konuş… Ne hatalarım kalsın anlatmadığın, ne sevgin; farkına varmadan büyüttüğün içinde belki de…