bildirgec.org

hnmg

11 yıl önce üye olmuş, 3 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

türklerde mi bir gariplik var,müslümanlardamı?

hnmg | 12 September 2006 15:22

amerikan filmlerinde dikkatimi çeken çok önemli bişey var. onlar din adamlarına,dini içeriği olan bi çok şeye (papazlar,incil,rahip,rahibeler vb..) çok önem veriyorlar.mesela bir papaz görünce hemen toparlanıp el pençe divan oluyorlar. bizim yeşilçam filmlerinde ise bizim imamlar ne kadar adi ve namussuz adam grubundalar!bi gariplik yokmu bu durumda sizcede.başka bir gariplikte şudur ki; bizim %99 u müslüman olan ülkemizde nikahları din adamları kıyamazken..onlarda kıyabiliyor..şimdi bu örnekler çoğaltılabilir..en önemli örnek ise işte bu!biz kendi ülkemizde türbanımızla okuyamazken gidip bi başka ülkede okuyabiliyoruz…vs….

plutona haksızlık etmeyin

hnmg | 11 September 2006 12:57

internette bazı bilgi yarışması formatındaki sitelerde soru olark gelen, ‘gezegen statüsü düşürülen gezegen hangisidir?’ sorusunu okuyunca içim cız ediyor.sevgili pluton üzülme ya,sen bizim gönlümüzün gezegenisin
__astrolojiseverler seni yokolmuş değil safdeğiştirmiş kabul ediyorlar__

aptal benzetmesi çok mu kaba oldu?

hnmg | 11 September 2006 12:47

son zamanlarda karşıma çıkan erkeklerin hepsi aptalötesi davranışlarda bulunuyorlar(( yanlış anlamayın sözüm meclisten dışarı)) şimdi benim bunlara insaniyet namına ne olduklarını hatırlatmam gerekir.. gidip bende aptalötesi bi davranış da bulunup ‘SİZ BİR APTALSINIZ’ mı demeliyim?
yada isimsiz ni maille IQ testi mi yollsam?