bildirgec.org

feverinlove

11 yıl önce üye olmuş, 135 yazı yazmış. 4 yorum yazmış.

Türk Tasarımcılardan Kurumsal WordPress Temaları

feverinlove | 04 July 2011 11:07

Wordpress, kuşkusuz en iyi içerik yönetim yazılımlarından biri ve gün geçtikçe daha büyük kitleye hizmet ediyor. Son zamanlarda ise en çok firmaların dikkatini çekmiş durumda çünkü Wordpress ile çok kaliteli kurumsal tasarımlar oluşturmak çok kolay. İşte sizin için seçtiğimiz tasarımlardan bazıları:

1. Verse

<-- buradan kes -->
2. Subtle

Themeforest ‘te Türk Ayı

feverinlove | 25 August 2010 12:22

Geçtiğimiz son 30 gün Themeforest ‘teki Türk tasarımcılar açısından gurur verici bir zaman oldu. Son 30 gün içinde 3 başarılı Türk tasarımcımız Haftanın Tasarımcısı (Featured Author of the Week) seçilerek anasayfada yayınlandılar.

Şu an için anasayfaya girerseniz, turkhitbox ‘un tasarımlarının yayınlandığını görebilirsiniz. Umarız bu diğer Türk web tasarımcıları için ilham olur.

Tasarımlarınızla Para Kazanın

feverinlove | 27 August 2009 18:01

Tuts+ sitelerinden de tanıyabileceğiniz Envato firmasının son popüler sitesi ThemeForest.net. ThemeForest, internette bulabileceğiniz en kaliteli XHTML/CSS, Wordpress, Joomla ve PSD temaları için ev sahipliği yapıyor. Bu sitenin diğer avantajı ise size kendi temalarınızı satma imkanı sunuyor olması. %40 ‘tan %70 ‘e varan komisyonlarda temalarınızı satabilirsiniz ve kazançlarınızı banka hesabınıza transfer yapabiliyorlar.

BMW Amulett Projesi

feverinlove | 14 June 2009 12:34

BMW ‘nun geliştirdiği yeni Amulett sistemi, yaya güvenliğinde yeni bir noktaya gelindiğinin kanıtı. Sistemde “Car-2-x” komünükasyon sistemi yayalar ve diğer canlı varlıklarla otomobilin bağlantısını kuruyor. Böylece istenmeyen kazalardan büyük ölçüde kaçılmış oluyor. RFID sistemine benzetilen bu sistem, trafik kazalarını %48’ini 6-12 yaş arası çocukların trafiğe dikkat etmeden yola atlamaları oluşturan Almanya ‘da bu yüzdeyi azaltmayı planlıyor. Haberin devamı için tıklayınız.

BMW ‘dan AK-47’ye karşı koyabilen X5 Security Plus

feverinlove | 05 May 2009 13:19

BMW, üretime sunduğu BMW X5 Security Plus ile VPAM-APR 2006 6. sınıf kurşun geçirmezliközelliğini sunan ilk otomobil üreticisi oldu. Zırhlandırma dışında arka görüş kamerası ve aracın dışarısıyla iletişimini kurmasına yarayan intercom sistemini gösterebiliriz. Ayrıca basınç düştüğünde, lastikler vurulduğunda ya da darbe aldığında otomobil 80 kilometre/saat hız civarında 150 kilometre kadar yoluna devam edebiliyor. Haberin devamı ve daha çok fotoğraf için tıklayınız.