bildirgec.org

anafikir

11 yıl önce üye olmuş, 97 yazı yazmış. 1 yorum yazmış.

Tymphony – Aptal meleklerin işe yaramaz kanatları

anafikir | 07 March 2008 09:42

Fl Studio programını kullanarak bilgisayar başında kendimce güzel tınılar yapıyorum. Pek hoşuma gidiyo.

Bu tınıların adına da Tymphony deyiverdim : )

İki albümüm oldu şimdi. Yeni albümümü paylaşmak istedim. Birincisini sevmemiştim ama bu bu albüm daha dinlenebilir oldu. Sevdim.

Acaba siz de sever misiniz? Nasıl buldunuz çok merak ederim, beğendiniz mi acaba, beğenir misiniz : ))

Şuradan dinleyebilirsiniz. Şurdan da tüm albümü indirebilirsiniz.

Hidayet spam’ci olmuş

anafikir | 26 December 2006 12:06


Söz konusu mail*

Merhaba Ben Hidayet TÜRKOĞLU Desteğinizi Bekliyorum !!

konulu bir mail alınca garipsedim. Acaba kim kendini Hidayet’in yerine koyup, reklam yapmaya çalışıyor diye düşündüm hemen. Meğer Hidayet’in kendisi yapıyormuş. All-Star oylamaları için.

– Spam maildeki berbat tasarım gözlerimi açtı, uykulu halimden uyandırdı. Bu işleri daha iyi yapan spamciler var Hidayet.

– En başa Türk bayrağı olduğu için kendimi alamadım, all-star nedir bilmesem bile oylamak için can attım. Hiç milli duygularımın sömürüldüğünü hissetmedim.

türk bloggerdan “blogda açık arttırma”

anafikir | 26 September 2006 18:03

bir blogcu var. bu arkadas aynı zamanda gs’li. gs’li olmasının bir getirisi olacak ki, bir de kombine kartı varmış gs’nin evinde yaptığı maçlar için.

söz konusu arkadaş tüm bunları birleştiriyor ve daha önce örneğini başka bir yerde görmediğim bir şey yapıyor. blog üzerinden 1 haftalık bir açık arttırma başlatıyor. hem de açık arttırmayı 0’dan başlatıyor. bildigim kadarıyla kartın değeri 1000 ytl’nin üzerinde.

Kafa bulandırıcı resimler

anafikir | 06 May 2006 12:31

resimlerde iç içe geçmiş şeyler görüyoruz ve beynimiz düzenleme takıntısı gereği bu şeyleri ayırmaya, ayrıştırıp algılamaya çalışıyor. bu yüzden göz bozucu bir etkisi bile olabiliyor, bu tür çalışmaları uzun bir süre incelemenin.

Scrubs ve tınıları

anafikir | 28 April 2006 15:14

Bu dizi müzik zevkimi kökünden sarsmış ve birçok kaliteli müzik yapan grupla tanışmama neden olmuştur. o yüzden hayatıma yaptığı etkiyi anlatamam ve minnettarım. bir insan bir diziye minnettar olur mu? oluyor işte. Keşke ülkemizde de bu şekilde minnettar olabileceğimiz diziler olsa. evet var bir iki tane takip ettiğim ama hiçbirine “minnettarım” gibi bir şey diyemem. hatta karşılaştıralım;

• ülkemizde izlediğim en iyi dizi; 75
• scrubs;3500

sayıları attım. sadece kelimelerle belirtemediğim zevk alma farkını vurgulamak istedim.

Otomatik Graffiti yapan sprey

anafikir | 27 April 2006 21:09

yazılan bir algoritma ile iki ip arasında, ipleri çekip bırakma ile konumunu belirleyen bir mekanizma. mekanizmada bir sprey ve spreyin otomatik olarak sıkmasını sağlayacak düzenek. algoritmanın çizdiği haritaya göre spreyleniyor. otomatik graffitici

ortaya çıkan manzara da bir hayli detaylı. o algoritmanın kaç yüz sayfa olduğunu merak ettim şimdi.

Konserve sanatçıları

anafikir | 27 April 2006 19:08

renk renk konservelerle yapılmış bir kelebek
renk renk konservelerle yapılmış bir kelebek

marketlerde kampanyada olan ya da indirime girmiş ürünleri marketin bir köşesine sıra sıra yığarlar ki ilgi çekip daha fazla satılsın.

bazı arkadaşlar bunu iyice abartmışlar. o arkadaşların yaptıklarını beğenenler de o “sanat eserleri”ni toplayıp sergi açmışlar. yalnızca bu uğraşı işleyen bir site de var; canstruction.