Söz konusu mail*

Merhaba Ben Hidayet TÜRKOĞLU Desteğinizi Bekliyorum !!konulu bir mail alınca garipsedim. Acaba kim kendini Hidayet’in yerine koyup, reklam yapmaya çalışıyor diye düşündüm hemen. Meğer Hidayet’in kendisi yapıyormuş. All-Star oylamaları için.

– Spam maildeki berbat tasarım gözlerimi açtı, uykulu halimden uyandırdı. Bu işleri daha iyi yapan spamciler var Hidayet.- En başa Türk bayrağı olduğu için kendimi alamadım, all-star nedir bilmesem bile oylamak için can attım. Hiç milli duygularımın sömürüldüğünü hissetmedim.- Oylamanın nasıl yapılacağını ekran görüntüleriyle basamak basamak vermiş. Bana salak demiş. Hakkaten o ekran görüntüleri olmaza yapamazdım.- Bir de 3. ekran görüntsünde demiş ki “Her 24 saatte bir tekrar oylayabilirsiniz. Oyunuz geçerli olur. Ben haybeden hak etmediğim oyları toplarım”

Ah be Hidayet, spamci*leri kullanacağına, küçük, samimi bir yazı ile altta oylamaya giden bir link ile bir sayfa hazırlasaydın, beni e-postamda rahatsız etmeseydin, şu an vermediğim oyumu o zaman seve seve verirdim. Kimi kandırıyorsun, ne yapmaya çalışıyorsun ki?