PetShop sahibi bir arkadaşım sürekli PetShop’ların ne kadar sorumsuz ve sorunlu yerler olduklarını söylüyordu. Ben de bunun üzerine onunla sürekli sohbet ederdim.Geçenlerde bir internet sitesi açmış ve çok hoşuma giden birkaç işlem yapmış. Bunları size hemen açıklayacağım eminim sizin de hoşunuza gidecek.KapıyaMama bu adreste kendileri bir internet sitesi kurmuşlar ve bu site üzerinden aldığınız ürünleri 9:00 – 22:00 Saatleri arasında İstanbul Avrupa yakasında iseniz kapınıza kadar teslim ediyorlar. Bir de kendileri toptan satış sistemine sahip oldukları ve birçok markanın bayisi oldukları için acayip ucuz rakamlara satıyorlar ürünlerini… Mesela 92 liralık bir mama bu arkadaşlarımın sitesinde 55TL 🙂Kapıya servisten de üstelik hiçbir ücret almıyorlar.
Bir de yine buradaki siteleri üzerinden şu imkanları sunmuşlar;PetTaxi: Birçok insan ben de dahil yol ortasında taksi bekleriz ya da köpeğimizi veterinere götürmek isteriz ama hiçbir taksi bizi almaz “abi kopeg almıyom heryer tüy oluyyo gusura galma!” şeklinde nazikçe bizi yol ortasında bırakırlar. Bu hizmet köpeğinizi gelip evinizden alıyor ister sizinle ister siz olmadan kilometresi 1TL’den her yere götürüyor.
PetAmbulance: Gecenin bir vakti Allah korusun kediniz, köpeğiniz hastalandı ve ne yapacağınızı bilemediniz! Dilerseniz hemen aracı ile size veteriner gönderiyorlar ya da isteğinize göre petambulance gönderip hemen sizi veterinerinize yetiştiriyorlar.
Benden şimdilik bu kadar kalanını da girin kendiniz inceleyin 😀 Unutmadan her türlü sorunuza yanıt veriyorlar hiç öyle para beklentileri yok arada buldukları köpeklere de yuvar arıyorlar aklınızda olsun 😉