bildirgec.org

zonealarm hakkında tüm yazılar

microsoft dan ücretsiz virüs programı

maydesign01 | 16 March 2010 16:59

microsoft security essentials
microsoft security essentials

dünyanın en büyük yazılım firması microsoft kullanıcılarının güvenlik ihtiyaçlarını gidermek için hazırlamış olduğu virüs programı security essentials programı; herhangi bir ücret ödemeden ağdan,internetten yada taşınabilir depolama aygıtlarından gelebilecek virüs tehditlerine karşı etkili bir güvenlik sağlıyor.security essentials programının kurulumu (indirmek) ve kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

microsoft security essentials
microsoft security essentials

Geçen Haftanın Teknoloji Top10’u

vlknkng | 01 September 2008 22:36

BlueAnt M1 Stereo Bluetooth Hoparlör
Blue Ant M1 mükemmel ses kalitesiyle şık ve taşınabilir stereo-bluetooth hoparlörü. Fakat bataryasının çıkarılamaması ve fiyatının pahalı olması ufak kusurlarından.

Etymotic hf5
Etymotic hf5 kulaklıklar fiyatına göre harika bir ses kalitesi sunuyor. Mükemmel ses izolasyon kabiliyeti, şık dizaynı şimdiden herkesin ilgisini çekecek nitelikte. Fakat hip-hop sevenler için pek de iyi bir seçim olacağı söylenemez.

JVC El Kameleon KD-AVX44
JVC El Kameleon KD-AVX44 dijital medya severler için bulunmaz bir cihaz. Herhangibir iPod, USB veya A2DP Bluetooth cihazlarından DVD/DivX-video playback ve MP3/AAC/WMA playback seçenekleri sunuyor. Ekranın, cihazın özelliklerene göre küçük olması bir dezavantaj.

Zone Alarm’ın logosu değişti

anadoluca | 02 April 2007 15:15

En iyi güvenlik duvarı programlarından biri olan ZoneAlarm’ın web sitesinin tasarımı,logosu ve tabii ki programın tasarımında güzel değişiklikler olmuş şu günlerde upgrade yapan kullanıcılar büyük ihtimalle farketmişler,sanırım birtakım yenileşme çalışmaları var zone alarmda…
Zone Alarm’ın web sitesi:
Logosu

zone alarm'ın yeni logosu
zone alarm’ın yeni logosu

Bence eskisinden daha fazla tat veriyor logosu sizce?

ZoneAlarm IS 7 – Kaspersky destekli

turkuas | 22 January 2007 22:42

ZoneLabs firmasının popüler güvenlik yazılımı ZoneAlarm Internet Security Suite 7 nihai sürümüyle piyasada.

Yazılımda önemli güncellemeler var: Logo ve arabirim değişiklikleri, Vista desteği ve anti-phishing barı dışında yazılımdaki en önemli değişiklik yıllardır devam eden ZoneLabs – CA Antivirus ortaklığı yerine antivirus ve güvenlik yazılımı sektöründe son yıllarda yıldızı parlayan Kaspersky ile yapılan ortaklık. Artık ZoneAlarm kullanıcılarını Kaspersky Anti-Virus koruyacak.