bildirgec.org

yahoyt hakkında tüm yazılar

Yahoyt Dergi indir oku Robot Dergisi bu ay kapakta

NLPMaster | 29 July 2009 12:50

Teknolojinin tanınmış isimlerinin başını çektiği yahoyt, dergi de yayınladı. Yahoyt dergi temmuz sayısında robot konusunu kapağına taşımış.
robot ile ilgili pek çok konunun yer aldığı yahoyt dergi haberi, yahoyt dergisi indirme sayfası yahoyt dergi içeriği burada

MYK Medya’dan yeni site:Kaybolduk.biz

JaAaa | 08 January 2009 16:50

Televidyon.com ve Yahoyt.com sitelerini hazırlayan MYK Medya’dan yeni bir girişim:Kaybolduk.biz Sitenin sloganı:Kaybolduk.biz bir yerleri keşfetmek isterken kaybolan ancak kaybolmaktan korkmayan gezginlerin sosyal paylaşım platformudur. Yeni yerleri kaybolarak keşfedenlerin arasına hoşgeldin!Sitede kaybolanlar, arayanlar ve bulanlar olmak üzere üç tip insan tipi listelenmiş.Kaybolanlar kısmında insanların kaybolma hikayelerini anlattıkları eğlenceli videolar var. Arayanlar kısmında yine insanların eklediği yol tarifleri ve mekanların ulaşım bilgileri var. Sitenin bulanlar kısmı ise Nokia’nın Nokia Maps uygulamasına ayrılmış.Sitede Google Maps uygulamasına yer verilmiş,üye olabilirsiniz ve içeriği sizde geliştirebilirsiniz.Üye olmak için zaman kaybetmeden buraya,siteye ulaşmak içinde şuraya alalım sizleri..Ayrıca unutmadan söyleyelim Pilli Network sitesi olan 22dakika.org‘da Televidyon‘da program yapmaktadır.Program sayfasına buradan,bildiriye ise şuradan ulaşabilirsiniz..Kaybolduk.biz‘i gazetelerde vs. gördüğümüzde şaşırmayız artık..

webrazzi.tv yayında

pasacocugu | 12 July 2008 07:06

internet ve web girişimleri hakkındaki yazılardan oluşan blog webrazzi‘nin uzun süredir beklenen webrazzi.tv’si yayına geçti!

webrazzi.tv internet üzerinden yayın yapacak olan televizyonları bir çatı altında toplamayı hedefleyen televidyon.comüzerinden yayın yapıyor. webrazzi.tv ya da televidyon.com/webrazzi‘den webrazzi.tv’ye ulaşabiliyorsunuz. arda kutsal sitesinde yaptığı açıklamaya göre girişimcilerin ürünlerini tanıtan videoları da kendisine ulaştırılması durumunda yayınlamayı düşündüğünü belirtiyor.

yahoyt

penguen06 | 28 May 2008 12:36

teknosohbet.tv sitesinin arkasındaki şirket myk medya “aklı fikri teknoloji” sloganıyla yahoyt‘u yayına açtı. bilişim dünyasının en taze haberlerini siteden takip edebileceğiz gibi görünüyor. teknosohbet üzerindeki haberler doğrudan yahoyt’a yönlendiriyor.