bildirgec.org

wordpress temaları hakkında tüm yazılar

24 yeni ve ücretsiz wordpress teması

metalforever | 04 March 2011 16:28

wordpress hiç şüphesiz diğer içerik yönetim sistemlerine göre her zaman ki gibi lider durumda.ücretsiz temalar ve eklentiler yönünden fazlasıyla zengin.ücretsiz temalar her geçen gün daha kaliteli işlerle karşımıza çıkıyor.
aşağıda son beş ay içinde piyasaya sürülen ücretsiz ve yüksek kaliteli temalar var.

imbalance önizleme
imbalance, minimalist ve grid tabanlı tema.jquery kullanılmış ve blog, dergi veya portföy sitesi için çok uygundur.

blogum önizleme
blogum, grid tabanlı düzeniyle oldukça sade,minimalist bir tema.jquery görüntü önyükleyicisi,dahili sosyal imleme desteği ve sade tipografi içermektedir.

En yeni 5 Türkçe WordPress teması

aspire | 21 February 2011 10:33

WordPress kullanıcıları için Türkçe WordPress temaları bulmanın zorluğunu biliyorum. Bu nedenle internette yeni Türkçe’leştirilmiş WordPress temalarını Bildirgeç’te daha önce de paylaştım. Daha önceki konularıma buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda sizlerle 5 adet güncel Türkçe WordPress teması paylaşacağım.

Adsenseo Teknoloji Teması

adsenseo teknoloji teması
adsenseo teknoloji teması

demo için tıkla

Content Sliderslı 30 Bedava WordPress Teması

guttsay | 17 January 2011 18:48

Content sliders (content:içerik, slider:kaydırıcı) günden güne wordpress temalarında popülerleşiyor. Görüntüleri kullanarak içerikleri en iyi şekilde sergilemek ve blogunuza güzel bir görünüm vermek için harika bir yol.

Eğer bir haber blogunuz varsa en yeni haberleri blogunuzda resimlerle birlikte göstermek için content sliders mükemmel bir seçim. Sizin için en güzel 30 adet content sliders’lı wordpress temalarını derledik. Hepsi birbirinden güzel ve bedava.

1. Atlantis

7 Türkçe WordPress Teması

aspire | 17 January 2011 13:05

Gün geçtikçe WordPress gibi WordPress temaları da kendini geliştiriyor ve temalara yeni özellikler ekleniyor. Fakat yeni WordPress temalarını Türkçe bulmak pek de kolay değil.

Daha önce WordPress 3.0 Destekli 5 Türkçe Tema başlığında güncel Türkçe WordPress temalarını paylaşmıştım.

Bu yazıda da 7 Türkçe yeni WordPress temasını sizlere tanıtacağım. Çevirenlerin eline sağlık…

Translucence Teması

Translucence wordpress Teması
Translucence wordpress Teması

Mobil Uyumlu Yüksek Kaliteli 22 WordPress Teması

LeBron | 10 January 2011 16:18

Wordpress; birbirinden güzel bloglar, web siteleri ve güçlü çevrimiçi uygulamalar yapabilmenizi sağlayan ödüllü bir içerik yönetim sistemidir. Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması ile mobil uyumlu sitelerin önemi çok arttı. Bu yazıda kullanıcı dostu mobil wordpress temalarına ulaşabileceksiniz.

Temalar hakkında detaylı bilgi almak, verim alabilmek ve arama motoru optimizasyonu ayarlarını en iyi şekilde yapabilmek için temaların özellikler linkine tıklayabilirsiniz.

Ücretsiz Kullanıcı Dostu Mobil Wordpress Temaları
1. jquery mobile

özelliklertestindir

2. carrington mobile

Sadece WordPress Bilerek Para Kazanın

Said2 | 24 November 2010 14:59

Merhaba Arkadaşlar!

İnternette insanların bir kısmı eglence amacı ile dolaşırken,bir kısmı ise para kazanma amacı ile geziniyor.Birçok webmaster forumlarında bu işten para kazanmanın zor olduğunu söyleyenler var.Bana göre bu tamamen yanlış.Bir insan beynini kullanarak çok iyi paralar kazanabilir internetten.Şimdi fazla uzatmadan gelelim sadete.

Bir çok sektör internete ihtiyaç duyuyor.Bunlardan bir tanesine örnek vericek olursak,nakliyat sektörü en iyisi olur heralde.Bu sektör internet dünyasında gerçekten çok büyük bir yere sahip.Nakliyatçılar bu nedenle sürekli uygun fiyata web sitesi yaptırmak istiyor.İşte burda devreye siz gireceksiniz.Sadece Wordpress’i çok iyi bilerek onlara siteler yapacaksınız.Wordpress destek sitelerinde binlerce ücretsiz temalar ve eklentiler var.Siz bu tema ve eklentileri kullanarak bir nakliyat firmasının sitesini yapacaksınız.Eğer siteyi yaptıran nakliyatçı sizden memnun kalırsa sırtınız yere gelmez.Çünkü,bu işte tavsiye önemli olduğu için, iyi işler yaptığınızda karşılığını görürsünüz.

Bedava 2010 model yüksek kaliteli 100 wordpress teması

mentira | 31 August 2010 17:00

wordpress en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, kurulumu kullanımı kolay ve basittir, şu an itibariyle 3.0.1 sürümü bulunmaktadır. ayrıca çeşitli eklenti ve kodlarla da özellikler katılabilmektedir. görünüm açısından da pek çok seçenek sunulmuştur, kolayca tema yükleyip blogunuzu özelleştirebiliyorsunuz,
yazının devamında 2010 model bedava 100 adet yüksek kaliteli wordpress temasını bulabilirsiniz.

Cyangant Elegant (demo)

WordPress 3.0.1 Adsense Temaları

StyLe0606 | 23 August 2010 17:29

Wordpress 3.0.1 sürümü oldukça ilgi çekmiş durumda.Şimdi sizlere seo ve adsense uyumlu wordpress temalarını sunacağım.Bu temalar ile kazancınızı oldukça arttırabilirsiniz.

Tema 1

3 sütunlu ve seo ayarlı bir wordpress temasıdır.Hedef kitle google adsense olarak belirlenmiştir.Konu içi reklamlar oldukça şık ve en çok kazanç getirecek şekildedir.

Talian WordPress Temasını BURADAN İndirebilirsiniz.