bildirgec.org

vectors hakkında tüm yazılar

katılmanız gereken 4 hediyeli çekiliş

metalforever | 12 August 2010 15:34

Sık sık ziyaret ettiğim siteleri gezerken 4 tane hediyeli çekilişe rastladım.Şansınızı denemenizde fayda var.

ilk olarak level online’ın çekilişinden başlayalım.twitter üzerinden düzenlenen çekilişte kazanan 1 kişiye sims 3 plaj havlusu hediye edilecek.katılmak için http://www.twitter.com/leveltr üzerinden mafia ii sloganını retweet’lemeniz yeterli.
http://www.level.com.tr/index.php/haber/haber/6196-leveldan-the-sims-3-havlusu

Web Tasarım Kaynakları #8

siriusbee | 26 April 2010 18:58

Ücretsiz web tasarım kaynaklarına 8.si ile devam ediyorum. Yine her zamanki gibi bu hafta da web tasarımcıların işini kolaylaştıracak ve hızlandıracak her tarzda ücretsiz tasarım kaynağını bir araya getirdim.

yazı tiplerinden, ikon setlerine, photoshop fırçalarından, psd dosyalarına, vektörel grafiklerden website şablonlarına kadar aradığınız bir çok şeyi bulabilirsiniz.

Hazır vektörel grafik setleri

siriusbee | 31 March 2010 14:20

Tasarımcılar olarak vektörel tasarımın hayatımızda ayrı bir önemi vardır bilirsiniz. Vektörel tasarım yapmak zahmet ister, detaylı çalışmak ister, zamanımızı alır vs. Bu nedenle de çoğu zaman hazır vektörel grafiklere ihtiyacımız olur. Üstünde istediğimiz değişiklikleri yaparak hem zaman kazanırız hem de işimizi kolaylaşıtırırız.

Siz de tasarımlarınızda hazır vektörel grafiklere ihtiyaç duyanlardansanız bu bildirideki hazır vektörel grafik setleri çok işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.

Binlerce Vektörele Ulaşın

theademix | 29 September 2009 11:14

vektör
vektör
heroturko
heroturko

Vektörel binlerce kaynağa buradan tek tıkla ulaşabilirsiniz.Sitede milyonlarca vektörel çizim mevcuttur ayrıca hazır her konuda ve şekilde döküman
bulabilirsiniz. Bulduklarınızı indirmek için siteye üye olmanız gereklidir.Buradan hemen üye olup istemediğiniz kadar dökümana anında ulaşın sitede ayrıca Vectors ,Stock Images CD’s ,RF Images ,Photoshop,3D Models ,Art Images,Portfolios,Fashion,Software,Ebooks ,Footages,
SoundMusic,Fonts,Magazines ,IconsPlugins,Templates ,Tutorials ,Wallpapers gibi dökümanlarda mevcut size gerekli dökümanı bulmak için search kısmına aradığınız objenin ingilizcesini yazarak aratabilirsiniz. Tasarımcılar için müthiş bir kaynaktır.Bu siteye göz atmanızı öneririm.

Background , Shape , Texture ,Icon gibi tasarımlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz vektörel grafik sunan site adreslerine buraya ve buraya ayrıca şuraya bakabilirsiniz.

Brush King : 1150+ Ücretsiz Photoshop Fırçaları

filezza | 11 August 2008 14:15

Tasarımcıların grafiklerini zenginleştirmesi için, yüksek kaliteli fırçaları bir araya toplamayı hedefleyen, BrushKing sitesi, bir web tasarımcısı için vazgeçilmez bir kaynak olacak gibi.

13 kategori başlığı altında toplanmış, şu an için, 63 paket içerisinde, 1154 fırçanın sunulduğu siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla fırça seti için aşağıdaki yazıya da göz atabilirsiniz.
300+ Photoshop Doku (Texture) ve Fırça (Brush)