bildirgec.org

ultra ince hakkında tüm yazılar

Ultra ince dizüstü bilgisayar – ASUS UX21

kerimsarigul | 03 June 2011 15:56

ASUS UX21 Ultra ince dizüstü bilgisayar
ASUS UX21 Ultra ince dizüstü bilgisayar

Asus yeniliklere doymuyor. Firma ultra-ince, 3mm (en ince yeri) ile 17mm (en kalın yeri) arasında kalınlığa sahip, alüminyum gövdeli, metal klavye tuşlu UX modelini tanıttı.
1.1 kg ağırlığındaki dizüstü bilgisayarın hızı Core i3, i5, i7 CPU işlemciye kadar çıkabilmekte. Uyku sonrası 2 saniyede uyanabilmekte.

ASUS UX21 Ultra ince dizüstü bilgisayar
ASUS UX21 Ultra ince dizüstü bilgisayar

İnci Tanesi: Dell Adamo Pearl

majesty s infinity | 28 July 2010 13:53

Bu bilgisayarlar tam da zerafet ve inceliğin, performans ve kaliteyle buluşmasını simgeliyorlar. Zira ismi “inci” anlamına gelen “pearl” den geliyor. İnanılmaz ince, zarif, dokunmaya bile kıyamayacağınız kadar gözalıcı ve alımlı. Yoksa siz hala onu görmediniz mi? Yazının devamında birlikte görelim.

Asus’tan Ultra İnce MS Serisi LCD’ler!

majesty s infinity | 05 February 2010 14:18

Çoğu kullanıcının hayalini süsleyen ürün ultra ince boyutlardaki LCD monitorlerden bir tanesine sahip olmaktır. Özellikle sinema ve dizi izleme alışkanlığına sahip kişiler bu ekranlardan birini mutlaka edinmek ister. Asus işte bu kullanıcılar için ultra ince bir monitor geliştirmiş.

dokunmatik klavye ve ultra ince tasarım

cherry blossom girl | 16 May 2008 16:15

Dokunmatik trendi her geçen gün rağbet görmeye devam ederken, üreticiler de daha fazla nasıl dokundurabiliriz diye kafa patlatıyorlar. Samsung’un yeni laptop prototipi de yeni dokunmatik tasarımlardan biri olarak karşımızda. Dokunmatik klavye ve ultra ince özelliklerini aynı anda sunan cihazınekranı, 1280 x 768 piksel çözünürlük sunuyor.