bildirgec.org

tarife hakkında tüm yazılar

Taksi Durağını Bul, Ücreti Hesapla, Tarifi Al!

kagit kalem silgi | 18 October 2010 16:32

İnternette öyle bir servis olsun ki, gideceğimiz iki noktayı girelim,
o bize hem en kısa rotayı bulsun,
hem yol tarifi vesin – rotayı harita üzerinde görüntülesin –
hem yakınımızdaki taksi duraklarını göstersin,
hem de en güzeli, taksi ücretini sizin için hesaplasın!

Google Haritalar Servisi üzerinden hizmet veren, böyle bir site var..
Bu servis ile gideceğiniz yerler arasındaki mesafenin ne kadar olduğunu, ne kadar tutacağını, durakları görebildiğiniz gibi, alternatif yol güzergahı da sorgulayabiliyorsunuz..
Yazının devamında, ilgili siteyi ve sitenin diğer fotoğraflarını bulabilirsiniz..

1 ver 5 al

rpc | 14 June 2010 15:10

Turkcell aylık nar paketi ile artık 1 verip 5 kazanmak dönemi başlıyor. Kampanya ile 20 TL karşılığında tüm Turkcelllilerle 30 gün boyunca hem konuşurken hem de mesajlaşırken kullanabileceğiniz 100 TL yada 40 TL karşılığında HER YÖNE 30 gün boyunca hem konuşurken hem de mesajlaşırken kullanabileceğiniz 200 TL kazanabilirsiniz !

sms kampanyası geri döndü

witamin | 30 April 2010 11:00

Bir süre önce sona eren, Vodafonun her yüklemede bedava sms vermesi olayı tekrar başlamış.Bugün yükleme yaptığımda sms bildirimiyle gelen ve sadece cep öğrenci tarifesine özel olan bu hediye 250 sms benim gibi birçok kişiyi eminim çok sevindirecektir.Buradan tarifeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.
Vodafonun kendi sitesinde bu konuda bir açıklamaysa bulamadım.O yüzden bir başka siteden link veriyorum.

Superonline (Quiknet)’in yeni tarifeleri

BaRY | 29 March 2010 16:35

Bir zamanlar kullanıcıların semtinde görmek istediği logo
Bir zamanlar kullanıcıların semtinde görmek istediği logo

Bir çoğumuzun semtine gelmesi için dört gözle beklediği Superonline servisi olan Quiknet ya da Fiber internet ne yazık ki artık, mevcut kullanıcıları için kabus durumunu almış durumda.

Bu güne kadar üyelerinden;

10 mbit bağlantı 49 TL
20 mbit bağlantı 69 TL
50 mbit bağlantı 99 TL
100 mbit bağlantı 199 TL

tarifesi üzerinden ücret alan Superonline, bu ücretlendirmeyi değiştirdi.Bu durumdan en çok etkilenenler de evindeki bağlantılarını kapatıp, Superonline’a abone olanlar oldu.

Hangi tarifedeyim diyenler

Bildirgecer | 17 December 2009 12:38

İnternette merak edilen sorulardan biri de mobil operatörlerin(gsm) hangi tarifesinde olunduğu. cep telefonu kullananların bir kısmı hangi tarifede olduğunu bilmeden konusma yaparak ceplerine yüklü faturalar alabiliyorlar. bu nedenle sahip olunan tarife kontrol edildikten sonra gsm tarifelerini karşılaştırmak en akıllıca olanıdır.

Turkcell tarifeleri değişikliği hakkında şuradan bilgi alabilirsiniz.

Cepworld.com: Cep Telefonu Dünyası

sorfcu77 | 02 November 2009 23:58

Cepworld.com, Türkiyenin yeni cep telefonu sitesi. Sitede, cep telefonu haberleri, özellikleri, fiyatları hakkında bilgiler bulunmaktadır. Sitenin veritabanında şimdiye kadar üretilmiş tüm cep telefonları yer alıyor. Cep telefonlarının detaylı teknik özelliklerini inceleyebilir, fiyat karşılaştırmalarına bakabilir, güncel cep telefonu haberlerini okuyabilirsiniz. Ayrıca sitede bir de forum bulunuyor.

Finlandiya’da 1mb internet erişimi resmi hak olarak kabul edildi.

nehuse | 16 October 2009 12:24

finlandiya
finlandiya

Önümüzdeki aydan itibaren her finlandiya vatandaşı 1mb internet kullanımı hakkını resmi olarak elde edecek Ulaştırma bakanlığı tarafından oluşturulan yasaya göre 2015 yılında ise bu hak 100mb olarak belirlendi.Bu yasanın kabulü ile dünyada ilk defa genişband interneti vatandaşları için resmi hak olarak kabul eden devlet finlandiya olacak.Ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.