bildirgec.org

show tv hakkında tüm yazılar

10 günlük arşivi ile yerli kanallar

revolte | 22 November 2010 14:44

İnternette birçok televizyon yayını yapan kanal bulabilirsiniz. Yerli kanallar konusunda biraz sıkıntı yaşasanızda bu sorununda üstesinden gelebilirsiniz. Ancak kaçırdığınız bir yayına erişmek, üstelikte yerli kanallardan birindeyse neredeyse imkansız hale gelmekte. Online yayıncılığın hızla geliştiği günümüzde bu konudaki eksiği kapatacak bir site yayına giriyor: yildiz.tv

Siteye girdiğinizde kanal listesi ve o anda yayınlanan programların olduğu bir sayfa sizi karşılıyor. Belli başlı ulusal kanalların çoğunun bulunduğu bu listeden seçim yaparak o anki programı izleyebilirsiniz. Sitenin ayrıcalığı ise ikinci adımda geliyor.

Show Tv izle Show Tv canlı yayın Showtv internetten izle

admin | 02 August 2010 16:02

Show tv izlemek için show tv canlı yayın bağlantısı ile bedava televizyon izleyebilirsisiniz.
Tivibu gibi sitelerle de internetten tv izlemek mümkün ama show tv izle bağlantısında gördüğün link ile internetten bedava show tv canlı yayın izlemek mümkün. Direkt bağlantı burada: Show tv
Show Radyo dinle
Diğer bazı yazılar…
Tivibu izle
Sahil tv
Tvnet izle
Bedava ingilizce videoları
Haber nasıl yazılır?

evcilik oyunu

nazokiraze | 29 July 2010 11:25

An itibarı ile Seren Serengil hanımefendinin ilk eşi olan Ozan (soyadı neydi ) ile birlikte yarışmaya katılan Nilay kızımızın tartışmalarının ardından, Ozan’ın kendisini masada bırakarak giden eşi (öyle diyelim öyle olsun belki dua hükmüne geçer de gerçekten evlenirler, her gün birbirleriyle kudursunlar) sonrasında kuzenini veya yeğenini çağırarak ona ‘bilirsin özelimi paylaşmayı sevmem, onun için seni çağırdım’ demesine şahit oldum. Demek herkesin yattığını falan farz ederek özelini kameralar önünde sadece yeğeni ile paylaştı ama beni hesaba katmamış işte, ben şahit oldum özeline .

EVCİLİK OYUNU ??

clique X | 24 May 2010 17:41

EVCİLİK OYUNU MU? YOK ARTIK DAHA NELER!!

Rwenzori daglarindaki sisli ormanlarda yaşayan dağ gorillerinin sosyal yaşamı veya 21. yy.da kriminal biyoloji ve adli tıp çalışmalarının geldiği nokta gibi hususların Türk insanının ilgisini çok da çekmediğini biliyoruz. Daha çok kimin şeyi kimin şeyinde tadında programlar ve diziler ilgi görüyor. Yapımcılar da sürekli halkın bu zayıf karnına çalışarak para arttırmanın yollarını deniyor.

Geçen gece kanalları gezerken denk geldiğim bir program bana gerçekten bu işin sınırlarında dolaştığımızı gösterdi. Programın adı Evcilik Oyunu. Görebildiğim kadarıyla 4 çift evcilik oynamaya çalışıyor. Ayrıca yeteneğine saygı duyduğum Yıldız Asyalı’yı da kemanını bırakmış olarak böyle bir oluşumun içinde görünce şaşırdım. Yarışma formatı da bi garip. Adı Evcilik Oyunu ama kızlar koskoca yatakta yatarken, adamlar kanapede yatıyor. Küçük yaşlarda kızlarla evcilik oynayarak erkek arkadaşlar tarafından madara olmayı göze aldığımız o günlerde tek tesellimiz onlara sarılarak uyuyor taklidi yapmamızdı. Hatta çiftlerden biri evcilik oyununu yanlış anlamış olacak ki, erkek evde, hatun dışarıda çalışıyor. Bu oyunu küçükken oynadıysan kızın elindeki pembe renk bir tepsiden plastik fincanlarda çay/kahve namına çok su içmişsindir, bari bunu hatırla. Yok o da yok. Diyaloglar saçma/gereksiz, sürükleyiciliği sağlayacak unsurlar mevcut değil, zorla mı çektiriyorlar yarışmayı tüm ekibe anlamadım. Sanki yönetmenin iç sesi şöyle diyor.

var mısın yok musun başvuru formu yarışmacı olmak

NLPMaster | 16 June 2009 22:00

Acun ılıcalı tarafından sunulan ve reyting rekorları kıran var mısın yok musun programı başvuru konusunda da rekor kırıyor.

var mısın yok musun başvuru formu doldurarak var mısın yok musun oyuncusu yarışmacısı olmak ister miydiniz?

varmısın yokmusun yarışması başvuru formu doldurmak para kazanmak için için aşağıdaki adrese bakabilirsiniz:

var mısın yok musun başvuru formu
Var mısın yok musun uyarıları
acun medya

Turksat Frekans Değişikliği (73 Adet Tv&Radyo Kanalı Yeni Frekansları)

Ddelikan | 28 October 2008 23:31

Türksat A.Ş., Turksat 2A uydusunda düzenlemeler yapacağını açıklamıştı. Resmi web sayfasında da önemli duyuru olarak yayınlanan duyuruda yeni frekanslar yayınlanmış. İşte 27 Ekim 2008 tarihinden itibaren geçerli olacak Türksat uydularından yayın yapan televizyon ve radyoların frekans listesine tv kanalları için şuradan ve radyo kanalları için buradan ulaşabilirsiniz. Televizyon ve Radyo yayınlarını sadece uydudan alan kişiler uydu ayarlarını yapmadıkları taktirde 73 kanalı görüntüleyemeyecekler. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz. Ntv Spor, Show Tv, Atv, Kanald, Fox Tv, Kanal 7
İşte ayarlar için teknik uydu parametleri;

2A uydusu Türkiye yayını
Frekans : 11.777,5
FEC : 5/6
Polarizasyon : Horizantzal (yatay)
Sembol : 4444

2A uydusu Avrupa yayını
Frekans : 11.830,5
FEC : 5/6
Polarizasyon : Vertical ( dikey)
Sembol : 6666

kadın programları

viarectaa | 23 August 2008 12:46

Her kanal değiştirdiğimizde mutlaka bir kadın kadın programına rastlamışsınızdır. Ağlayan kadınlar, canlı programa katılıp kavga etmeler filan.Aile gibi çok önemli müesseyi derinden sarsıyorlar.Serap ezgü nün programında birine yapılan ağır ithamlar sonucu adam intihar etmişti.Adam kendini savunamıyor zaten ver yansın edip duruyor.Bence saçma sapan ve hangi amca hizmet ettiği bilinmeyen bu programlar yayından kaldırılmalı.

Alternatif dizi isimleri

aggali | 27 October 2007 19:09

Son zamanlarda ekranlarda dizi furyası aldı başını gidiyor. Sanırım artık tam anlamı ile öğrendi televizyoncularımız dizilerin ne kadar büyük bir getirisi olduğunu. OLsun, geç olsun da güç olmasın demiş atalarımız, geç oldu; bu arada bazı oyuncular açlıktan kendilerini kaybetti, nazıları yaşamlarını yitirdi, bazıları başka mesleklere geçti ama, olsun.

Televizyon izlemenin eski tadını alamayanlar, dizilerin müdavimi olanlar, başka işi olmayıp televizyon izleyenler ve bu sektörden ekmek yiyenler oturup düşünüyorlardır sanırım,bu kadar çok dizi çekiliyor, bunlara nasıl ilgi çekici isimler bulmalı diye. Geçenlerde yazdığım bir yazıda dizi karakterleri için isimler önermiştim, arkadaşlar da katkıda bulunmuşlardı.