bildirgec.org

seyret hakkında tüm yazılar

en iyi videolar – topofthetubes

filezza | 16 April 2009 13:38

topofthetubes, youtube, Google video, Yahoo video, Rewer, Myspace, Dailymotion, LiveVideo gibi popüler video sitelerini tek bir yerden takip etmenizi sağlamayı amaçlayan bir oluşum.

içeriğini oluşturan sitelerin günlük top 20 listelerini bulabilir, widget desteği ile videoları kanallara veya kullanıcı adına göre kendi sitenizde gösterebilirsiniz.

Okuyarak değil seyrederek öğren

mustasim billah | 26 January 2009 16:18

Sizlere, ücretsiz görüntülü ders hizmeti veren Birkaç websitesinden bahsedeceğim. Bu sitelerde istediğiniz herhangi bir programlama dilini arkanıza yaslanıp seyrederek öğrenebilirsiniz.

http://www.webhocam.net/images/logo.gif
http://www.webhocam.net/images/logo.gif

Reklam izle para kazan – Yepyeni bir site!

escorpior | 06 November 2008 01:57

www.izleyenkazaniyor.com
www.izleyenkazaniyor.com

İnternette reklam izleyip para kazanılabilecek yepyeni bir site açıldı. Site bugün (25.12.2008) kazandırmaya başlıyor, bu fırsatı kaçırmayın, ilk kazanmaya başlayan siz olun. 2009 a internetten para kazanarak girin.

www.izleyenkazaniyor.com
www.izleyenkazaniyor.com

Siteye buradanulaşabilirsiniz. Çok iddalı bir site, tamamen Türk sermayesi ürünü. İzleyenkazaniyor.com Türkiye’nin ilk patentli internet üzerinden izinli reklam izletme ve para kazandırma platformu. Şu an site halen patent işlemlerini tamamlamaya devam ediyor ancak bu arada üye topluyor. Şimdiden üye sayıları 10000 i geçmiş durumda.
Site günde 50 reklam izlendiğinde ayda 360 ytl kazanılab,leceğini vaad ediyor ve gerçekten çok iddalılar. Buradan kayıt yaparak sitenin ilk para kazanacak üyeleri arasına girebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Filmz.Tv – Stage6 videolarını derleyen site

SCAR TISSUE | 25 November 2007 18:16

Daha önce haberlerini okuduğumuz video siteleri arasında divx firmasının yapmış olduğu stage6 adlı video sitesini görmüştük.

Youtube da bir video izlerken tesadüf eseri rastladığım bu video Stage6 üzerinden derlediği videoların nasıl indirileceğini gösteren Filmz.Tv adlı siteye götürdü beni. Sitede filmler alfabetik sıralama ile kolayca bulunabiliyor ve ayrıca direk download edebilmeniz mümkün.

AY’a ait ilk yüksek kaliteli video görüntüleri

iso1000 | 11 November 2007 11:37

AY'ın yüksek kaliteli video görüntüleri
AY’ın yüksek kaliteli video görüntüsü

Japanese Aerospace Exploration Agency (JAXA) kuruluşu ve NHK (Japan Broadcasting Corporation) şirketi 18 Ekim 2007 tarihinde ay’a 100 km uzaklıktan çektikleri yüksek kaliteli video görüntülerini yayınladı.Bu görüntüler AY’a ait çekilen ilk yüksek kaliteli görüntüler olması açısından önemli.KAYUGA adlı yüksek kaliteli çekim özelliği olan kamerayla çekilen Ay’a ait yüksek kaliteli fotoğrafları ve “Vay bee” dedirtecek, Ay’ın yüksek kalite ile çekilmiş video görüntülerini aynı sayfadaki linkten izleyebilirsiniz.

Video İzleme sitesi Hulu İle İzleyin

iso1000 | 30 October 2007 11:17

video sitesi:hulu
video sitesi:hulu

NBC ve Fox’un ortaklaşa kurduğu video paylaşım sitesi hulu test yayınlarına başladı.

You Tube rakip olacağı iddia edilen Hulu, izleyicilere bir çok filmi ve diziyi izleme imkanı sağlayacak. Bir çeşit televizyon olan Hulu, kişisel videoları yayınlamayacakmış. Bu yönüyle You Tube ile ayrılan sitenin ne kadar rakip olacağı tartışılır.

Dünya, Mevlana’yı izliyor

rergun | 27 October 2007 15:58

mevlana çizgi filmi
mevlana çizgi filmi

Yapımını Konya Büyükşehir Belediyesi’nin üstlendiği Mevlana çizgi filmi, Türkiye’den sonra dünya televizyonlarında da gösterilmeye başlandı.

Türkçenin yanı sıra, İngilizce dublaj ve altyazıyla hazırlanan film Pakistan, Rusya, Güney Kore, Hindistan, Japonya, Amerika, Avustralya, Makedonya ve Bosna-Hersek’te yayınlandı. Ülkemizde Kanal 7, Samanyolu TV, TRT ve Yumurcak TV’de gösterilen film, Konya’daki yerel televizyonlarda da ekrana geliyor.