bildirgec.org

set hakkında tüm yazılar

2010’un En İyi Ücretsiz İkonları

admin | 29 December 2010 18:00

Yılbaşına günler kala ve 2010’u geride bırakırken her yıl olduğu gibi arkamızda bırakılan yılın özellikleri sıralamaya ve en iyiler listelerini yapmaya başlarız. Aşağıdaki yüzlerce ikonu sizin için derledik. 2010 yılının en iyi ücretsiz ikonları :

Nixus

Vector Social Media Icons

Dove’dan 1000 Kişiye Saç Bakım Seti Hediye

idyll | 13 December 2010 11:46

Dove’un Facebook sayfasında yaptığımız uygulamada “1000 adet Dove 3 Adımda Sistemli Saç Bakım Seti” formu dolduran ilk 1000 kişiye hediye ediliyor.

Merakla beklenen Dove’un yeni sistemli saç bakım serisini bu hediye paketi sayesinde kullanıcılar, deneyip test etme imkanına sahip oluyor.

İlk Sen Dene uygulamasında, 1000 adet Dove 3 adımda sistemli saç bakım setinden birine sahip olmak çok kolay. Sadece uygulamadaki formu doldurmaları yeterli.

Çok talep alırlarsa belki daha çok da hediye verebilirler.

Katılım için

Gelecek Projeniz için 60 tane Ücretsiz Yüksek Kalite İcon Setleri

dextarus | 30 November 2010 11:00

yepyeni 24 adet ücretsiz ikon seti [arşivlik]

xerre | 22 November 2010 12:43

günümüzde ikonlar, kişisel çalışmalar olsun web tasarımı olsun birçok yerde yoğun bir şekilde kullanılmakta. İkonların bu denli yoğun bir şekilde kullanılmasının başlıca nedeni boyutunun küçük olması ve oldukça fazla çeşidinin rahatlıkla bulunabilmesidir.

bu durumda ise asıl önemli olan tasarımınıza uygun olan en doğru ikonu bulmanızdır. bu bildiride çalışmalarınıza uygun ikonlar bulmanıza yardımcı olacağını düşündüğüm 24 adet ücretsiz ikon setine yer vereceğiz.

hercules dj control mp3 e2

schizophrenia13 | 12 September 2009 08:28

hercules dj control mp3 e2
hercules dj control mp3 e2

elektronik müzik ekipmanları üreticisi hercules tarafından duyurulan dj control mp3 e2, kolay kontrollü bir dj mikseri.

bazı özellikleri:

  • 2 tane plak tip kontrol tekeri
  • 6 eşitleme kontrolü
  • 2 adet fader kontrolü
  • mac os ve win desteği
  • çoklu kontrol düğmeleri

hazır setlerin photoshop’a yüklenmesi

TegMenTM | 03 August 2009 16:33

photoshop’a stil ve fırça setleri gibi hazır araçların yüklenmesi

stil vs. setlerin photoshop'a yüklenmesi
stil vs. setlerin photoshop’a yüklenmesi

bildiğiniz ve gördüğünüz üzere burada hergün en az birkaç tane photoshop stil, fırça veya desen(pattern) seti yayınlanıyor. yararlanan kişiler için kaçırılmayacak yazılar olan bu listelerde yer alan linklere gidildiğinde bir indirme penceresiyle karşılaşılmakta. bu eklentileri indiren ve photoshop ile fazlaca haşır neşir olmamış arkadaşların yazıların yorumlarında bu setleri nasıl entegre edecekleri konusunda yardım istediklerini farkettim. bu liste bildirilerin bazılarında her ne kadar yayınlayan yazar arkadaşlar konu ile alakalı kısaca bilgilendirme yapmış olsalar da, ayrıca bir başlık altında yine kısaca bir anlatım olursa bilmeyen ve öğrenmek isteyen kişiler tarafından aramalarda vs. kolayca bulunup yararlanılabileceğini düşündüm. zaten çok basit olan yükleme işi şu adımlardan oluşuyor:

# indirdiğimiz belgeyi uygun yere taşıma:
öncelikle indirdiğimiz seti sistemimizde uygun yerine taşımamız gerekiyor. o uygun yer de tabii ki photoshop programımızın yüklü olduğu yer. o yer de muhtemelen şu şekildedir: program files klasörü içinde adobe, onun içinde photoshop progmanının bulunduğu klasör, ve onun içinde de bizim bütün setlerimizi yükleyeceğimiz yer olan presets klasörü.

Dünyanın en büyük tren seti

nugenca | 26 March 2009 10:36

Dünyanın en büyük tren seti yaklaşık 1,150 metre karelik bir alanı kaplıyor. 6 mil ray döşenmiş ve henüz tamamlanmamış…

tren seti
tren seti
tren seti
tren seti
tren seti
tren seti
tren seti
tren seti
tren seti
tren seti
tren seti
Kontrol Merkezi

diğer fotolarave detaylara burdan ulaşabilirsiniz