bildirgec.org

sehpa hakkında tüm yazılar

acaip şeyler

nazokiraze | 18 May 2009 21:10

Tuhaf olan herşeyi hem eleştiririz hem şaşırarak merak ederiz hemde yapmaktan geri kalmayız. İşte tuhaf sehpalar

kadavramı cepte taşırım diyen tıp meraklılarına mini kadavra:)

İlginç mutfak aksesuarlarından seçtik , değişik bir çaydanlık çok orjinal bir tasarım.

Online Oda Dekorasyonu

mentira | 25 October 2008 22:31

Room Planner
Room Planner

Room Planner online olarak oda dekorasyonu yapabileceğiniz bir uygulama, launch room planner butonuna tıklayarak ilk önce oda tipini seçiyoruz oturma odası, salon v.s. oda büyüklüğünüde seçtikten sonra, yan taraftan çok zengin bir seçenek yelpazesinden kanepe, sehpa, masa v.s. seçip odada istediğimiz yere koyuyoruz. dekorasyon bittikten kaydedebilir, yazdırabilir, email ile gönderebilirsiniz.

Plantbot Güneş Arayan Sehpa

serversistemci | 25 October 2008 19:50

Plantbot
Plantbot

Garip icatlara bir örnek Play Coalition’dan Plantbot. Evinizde bitki yetiştirdiğiniz bitkinizin sürekli güneş görmesini istiyorsanız, bu hareketli güneş arayan sehpa ile evinizde değişiklik yapabilirsiniz. Ahşap olan hareketli ayaklarıyla odada güneş arayan bu ürün, güneşsiz kaldığında güneşe doğru hareketleniyor.

Kamufle olabilen masa ve tabure

agurbuz | 21 May 2008 07:09

Balkonunuzda yada odanızın kenarında bir masa ve tabure düşünün, size engel olmayan, yer kaplamayan ve sadece ihtiyacınız olduğunda kendine yer bulan.

kapan susam kapan
kapan susam kapan

açıl susam açıl
açıl susam açıl

mini masa ve tabure
mini masa ve tabure

Evinizde kendinize daha fazla yer açmak, kullanılabilir alanları artırmak ve aynı alanı farklı amaçlar içinde kullanılabilir hale getirmek için güzel bir fikir.

Şişeden Tabure

norepinefrin | 09 May 2008 11:20

Bir Tabure Ya da Bir Sehpa
Bir Tabure Ya da Bir Sehpa

Jinhong Lin’e ait bu tasarım sayesinde içip bitirdiğimiz gazoz ya da Coca Cola şişelerini atmadan değerlendirebiliyoruz. Bu tepsi sayesinde on altı tane şişeyi biriktirdikten sonra üzerine dikerek bir tabure ya da bir sehpa olarak kullanabiliyoruz.

Hem Sandalye Hem Sehpa

brum | 27 January 2008 16:13

Çinli tasarımcı Yu-Chiao Chang‘in tasarladığı bu zamazingo, evlerinde yer problemi çekenlere ilaç gibi gelebilir. Hem sandalye hem de sehpa olarak kullanabileceğiniz bu ürün, özellikle yeni evlilere çok faydası dokunacaktır.

kurşun kalemden nasıl sıra yapılır?

odo | 11 December 2007 10:34

boex tarafından üretilmiş olan bu sıra (masa), tam 1600 silgili kurşun kalemden oluşuyor. oturmaya elverişli yumuşak yüzeyi oluşturan kalemler tekil kullanım değerini de yitirmemiş. zira, her bir kalemi çekip çıkararak kullanabiliyorsunuz.
daha fazla bilgi için burdan buyrun.

Kendinden Soğutmalı Masa

ixzed | 12 October 2007 10:38

Bir masa düşünün ki üzerine koyulan soğuk içecekler sürekli soğuk kalsın. İşte bu masa tam tarif ettiğim niteliği taşıyor. Adı Smart Table. Türkçe adı “Kendinden Soğutmalı Masa”. Şık görüntüsüyle de çok dekoratif.

Sizi koruyan sehpa

darjeeling | 27 August 2007 10:45

Hepimiz evimizde farklı amaçlarla sehpa kullanırız. Bu sehpa ise diğerlerinden biraz farklı. İlk görüşte sıradan bir sehpa görüntüsünü barındıran bu eşya birden sizi koruyan bir kalkan ve silaha dönüşebiliyor. Özellikle yatak odanızda bulundurmanız durumunda dış etkenlerin size pek te zarar vereceği söylenemez. Şuan satışı mevcut olmadığı için bir fiyatı da yok ama dizayn olarak harika bir yaratıcılığın örneği diyebiliriz. Tasarımcısı James McAdam.