bildirgec.org

romantik film hakkında tüm yazılar

Water For Elephants (2011)

calemityjane | 28 May 2011 10:23

Water For Elephants
Water For Elephants

Film, Sara Gruen’in yazdığı, Newyork Times çok satanlar listesi birinciliği olan “Water For Elephants” (Filler İçin Su) isimli kitabın uyarlamasıdır.

“Water for Elephants” bir çok ülkede, dillerinde “Filler İçin Su” olarak çevrilmişse de ülkemizde önce “İmkansız Aşk” olarak çevrilmiştir. Özellikle filmin fanları tarafından tepki alan bu çeviri daha sonra “Aşkın Büyüsü” olarak değiştirilmiştir.

Filmde Twilight (Alacakaranlık) ile yıldızlaşan Robert Pattinson, “Walk The Line” (Sınırları Aşmak) filmi ile en iyi kadın oyuncu dalında oscar alan Reese Witherspoon ve “Inglourious Basterds” (Soysuzlar Çetesi) filmi ile en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında oscar alan Christoph Waltz yer alıyor.

Ye Dua Et Sev

admin | 08 March 2011 12:13

En son “Ye, Dua Et, Sev” isimli filmi izledim. Başroller, Julia Roberts, James Franco, Javier Bardem, Billy Crudup, Richard Jenkins tarafından paylaşılıyordu. Film, yazar Elizabeth Gilbert’ın kendi yaşadıklarından yola çıkarak yazdığı aynı isimli kitabından uyarlanmış.

Julia Roberts’ın oynadığı filmleri ve onun oyuculuğunu seviyorum. Filmde gerçekten hissediyormuş gibi oynuyor. Çok samimi bir ifadesi var. Vücut dili, bakışları hepsini çok iyi kullanmış. Sempatik bir kadın. Başarılı bir oyuncu.

Miss Potter (2006)

Chat Noir 1 | 23 January 2011 16:01

İki defa oscar’a aday gösterilmiş ödüllü yönetmen Chris Noonan’ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde 2002, 2003 yıllarında Oscar’a aday gösterildikten sonra 2004 yılında ödülü kazanmış olan ve daha birçok ödülün sahibi Amerikalı başarılı oyuncu Renee Zellweger, Golden Globe’a aday gösterilmiş ödüllü oyuncu Ewan McGregor ve yine iki defa oscar’a aday gösterilmiş başarılı İngiliz oyuncu Emily Watson yer alıyor. Bu etkileyici filmin senaristi ise Richard Maltby Jr.

Hangi romantik film, hangi yabancı dizi , hangi laptop ?

hobilerimizz | 03 August 2009 23:22

Hangi romantik film, hangi yabancı dizi , hangi laptop ?

Kararsız kalmamak için açılan bu web sitesini incelemenizi öneririm.

Seçenekler çok geniş. Buradan sizin gibi giren diğer ziyaretçilerin yorum, tavsiye ve şikayetlerini okuyarak kararsız kalmaya son verebilirsiniz.

Tavsiye