bildirgec.org

online maç hakkında tüm yazılar

En çok okunan Online Mac Dergileri

bayraak | 30 September 2010 13:04

Bazı grafik dizaynı yapan kişiler mac işletim sistemini tercih ediyor. Mac içinde dergi okumak istiyorlar. Eğer sizde bir Mac kullanıcısıysanız bu yazıya dikkat etmeniz gerekir. Çünkü bu yazıda En çok okunan ve beğenilen Online Mac dergilerini paylaşacağım.

1. Macworld

2. MacLife

3. MacTech

4. MacFormat

5. TidBITS Electronic Publishing

6. MacNN

7. iCreate

8. MacUser

9. MacOsXhints

10. MacTribe

Devamı İçin…

Online televizyon izlemek

kekeva | 25 December 2009 17:39

Online televizyon izlemek, justin tv ile yurtdışında başlayan güzel bir interaktif olay aslında, türkiyede herşeyin yasaklandığı gibi tabiki telif hakları nedeniyle justin tv de yasaklandı.

Tamda bu yasaklanmaları fırsat bilen birçok türk firması bu yönde yatırımlarını yapmaya başladı ve youtube’ a alternatif olan izlesene.com dan sonra şimdide justin.tv ye türk alternatif olan isteizle.com var.. Tabiki bu bir d-smart organizasyonu ve tabiki ücrete tabi bir servis.

BILD.de Türkçe Yayına Başladı

sinnerxx | 24 June 2008 13:54

Ünlü Alman Gazetelerinden BILD.de Euro 2008 boyunca internet sitesinden Türkçe yayınlara başladı.
Almanyanın en çok okunan internet gazetelerinden biri olan Bild.de internet üzerinden tamamen Türkçe yayınların yer aldığı bir bölğm yayınlamaya başladı. Euro 2008 boyunca yayına devam edecek olan bölüm en an güncellenerek Türk futbolseverlerin dikkatini çekmeye çalışacak.
Ayrıca bild. de bir ilkide gerçekleştirerek Euro 2008 de atılan tüm golleri özel bir teknikle 3D kalitesinde sanallaştırarak gösterime sundu. Bu teknik sayesinde tüm maçlar sanki Ps3 oyunu gibi canlandırıldı.Maçları izlemek için tıklayın. Tabi bu sayfada Türkçe yayına açık. Ama ne yazık ki maç anlatımları Almanca. Eee bu kadar da olsun artık..