bildirgec.org

müyap hakkında tüm yazılar

Nihayet fizy tekrar bizlerle.

ferfote | 02 April 2011 14:14

-fizy-
-fizy-

Yayına başladığı 2008 yılından itibaren, en çok hit alan müzik siteleri arasında zirveye yerleşen fizy, telif hakları nedeniyle müyap ile girdiği mücadelede yenik düşmüş ve kullanıcılarına geçici olarak veda etmişti.Bu olaydan sonra fizy’nin yardımına yetişen turkcell onu satın alarak, bu soruna çözüm bulmuşa benziyor.fizy 1 nisandan itibaren yayın hayatına başladı.

bilmeyenler için fizy kimdir?

Avea’dan Ücretsiz 80.000 Şarkı

zaffr | 20 May 2008 22:03

Avea ve Müyap (Müzik Yapımcıları Birliği) işbirliği ile Müyap’ın 80.000 parçadan oluşan müzik arşivi www.aveamuzik.comadresinden GSM kullanıcılarına açıldı. Kontörlü hat sahibi avea kullanıcıları, 250 ve üzeri kontör yüklemeleri ile 30 gün boyunca servisi ücretsiz kullanarak arşivdeki parçaları hem bilgisayarlarına hem de cep telefonlarına indirebiliyorlar. Faturalı avea hattı ve diğer gsm operatörü kullanıcıları buradan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirler.

yaktın adamları limewire!

iygadem | 21 January 2008 02:47

mü yap sloganı
mü yap sloganı
limewire
limewire

diğer baska mp3 indirme aparatlarıda aynı şeye mal olmuş mudur bilemem ama buradakihaber göre , limewire üzerinden şarkı indiren ve MÜ-YAP marifetiyle, polis tarafından ipsi belirlenen 112 kişi gözaltına alınmış. Geçmiş olsun. Varolsun Ares

ares
ares

.

Muzi Hacklendi..

Spaksu | 26 January 2007 19:56

muzi
muzi

Lisanslı müzik dağıtımı yapan muzi sitesi hacklenmiş.
Tabi reklam amaçlı olan hack konusu aslında müziklerin lisanslı olarak bedava dağıtımından kaynaklanıyor: Belirli bir süre bedava wma formatlı dağıtım yapan muzi öncelikle indirdiğiniz muziği media player ile açmanızı istiyor ondan sora farklı bir muziği indirmenize izin veriyor. Sistem tamamen muyap tarafından desteklenmektedir.