bildirgec.org

langırt hakkında tüm yazılar

iPhone’la PINBALL

cellat erdem | 27 September 2010 12:37

iPhone vaya iPodtouch’ınızı pinball’a çevirerek eski günleri yad etmek ister misiniz? Pinball Magic adlı bu aksesuar sayesinde oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tek problem biraz küçük olması. Ürünün paketine pinball uygulaması, telefon yuvası, tuşlar, pistonlar ve eğlence dahil. Fiyatı ise 40$.

Langırt’ın Süslü Hali Barbie Langırt

gorcun | 19 June 2009 12:57

Barbie Langırt
Barbie Langırt

Çeşitli sitelerde yer alan ama pillinetwork sitelerinde olmayan eğlencelik bir tasarımı yazmak istiyorum. Herkesin bir şekilde bildiği ve oynadığı masa futbolu namı diğer langırt oyununun biraz daha süslü hali bu tasarımı meşhur oyuncak bebek Barbie’lerin bulunduğu langırt masası oluşturuyor.

Barbie Langırt
Barbie Langırt

Fransız tasarımcı Chloe Ruchon tarafından yaratılan bu orijinal fikir 2009 DMY Berlin Festivali’nin DMY çocuk sergisinde tanıtılmış. Bilinen şekliyle langırt masasının pembe beyaz renklerle süslendiği bu tasarımda oyuncu olarakta sarı ve siyah uzun saçlı mini kıyafetli güzel Barbie’ler yer alıyor. Belkide daha çok kız çocuklarının langırta yönelmesine neden olucak bu tasarım bakalım beklenen ilgiyi görecekmi.

Barbie Langırt
Barbie Langırt

Barbie Langırt
Barbie Langırt

Futbola Yeniden Bak

CyberBlow | 21 October 2008 12:02

Sergen Yalçın’ın yorumları eşliğinde langırt oynamaya ne dersiniz?Futbola Yeniden Bak sitesinden bu söylediklerimi yapmanız mümkün.Bir yandan langırt oynayıp gol atmaya çalışırken Sergen Yalçın’ın oyununuz hakkında yorumlarını dinleyebilirsiniz.Siteye üye olmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor.Ayrıca her hafta birinci olan kullanıcı Play Station 3 kazanıyor.

En uzun langırt masası

AntiHumanIST | 04 May 2008 11:00

Bir bira markasının reklamı için hazırlanan bu langırt masasının dünyada başka bir rakibi yok. Masa o kadar büyük ki arkadaşlarınızı halı saha maçına davet edercesine toplamanız gerekiyor. Ya da futbol takımları maçlarını bu langırt masasında oynayabilirler. Gerçek boyu ne kadar maalesef bilemiyoruz. Siz bakın isterseniz.

XXL langırt masası

webdedektifi | 04 May 2008 10:44

Ailece langırt oynamak isteyenler için yapılmış bir masa. Bu masanın uzunluğu hakkında tam bir bilgi yok ama 22 oyuncu aynı anda oyun oynayabiliyor. Amsterdam’da üretilen bu masada gol atmak oldukça zor olsa gerek.Kaynak

Langırt bu masalarda oynanır

AntiHumanIST | 28 April 2008 13:17

Bunlar sizin bildiğiniz langırt masalarından değil. Kimi 75,000 $, kimi ekstra uzun, kimi fütürüstik… Birkaçını ben sıraladım, bakınbakalım daha neler varmış (bir tanesi burada detaylı olarak yer almıştı).

11 “The Beautiful Game of Foosball”

delizade | 11 April 2008 21:30

artık langırt oynayabilirim! geçtiğimiz günlerde bir tasarım öğrencisinin fikri gerçek oldu. yeni nesil stadyumlardaki mimari anlayışın bir nebze yedirildiği langırt tasarımı iki firmanın ortaklaşa çalışmasıyla üretildi. ismi 11

Şu anda satışı yapılmıyor olsa da bu kadar güzel bir işin pek de kenarda kalabileceğini sanmıyorum. böyle bir langırt masasında oynamamak mümkün olabilir mi(futbolu ya da langırtı sevmeyen için bile)? ayrıntılı bilgiler için 1, 2

Hobby’den Langırt Oyunu Süper Gol

| 25 July 2007 13:09

Spor sponsorluklarında önemli bir marka olan Ülker Hobby ürünü için bir oyunyapmış. Bildiğimiz langırt oyununun basit bir simülasyonu olan oyun özellikle futbol meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.