bildirgec.org

kokteyl hakkında tüm yazılar

Olmeca Altın Geceler

zmrzilinka | 06 January 2010 15:44

Olmeca tekila “Golden Nights” (Altın geceler) sitesinde testlerden oyunlara, tekila tariflerinden en yeni etkinliklere bir çok ilgi çekici içerik barındırıyor.
Aynı zamanda Facebook işbirliği ile en çok arkadaşı tarafından desteklenen talihlinin Olmeca’nın ana vatanı Meksika’ya gönderildiği çekilişin final bölümünde de arkadaşına oy verenler hem onun Meksika’ya gitmesine yardımcı oluyor hem de Olmeca’nın özel hediyelerinden kazanma şansı yakalıyor.

Piknik Alanı Polenez Park

inticome | 03 December 2009 23:37

Polenezköyde gittiğim en güzel piknik alanlarından birisi olan Polenez park’ı sizinle paylaşmak istedim
doğa’da yürüyüş , at ile gezi , çocuklar için oyun parkı olan bu piknik alanını hepinizni gezip görmesini isterim.

POLENEZ PARK Adresi : Kavacık köprüsünden, Polonezköy tabelalarını takip ederek Polonezköy’e ulaşınız. Piknik alanımız. Polonezköy’den sonraki ilk piknik alanıdır.

Tel : 0530 880 99 80

Web Site : www.polenezpark.net

Yemek masası düzeni

mentira | 20 April 2009 18:59

yemek masasının düzeni nasıl olmalı, yemek masası nasıl hazırlanır, çatal nerede, kaşık nerede, çatal kaşık nasıl dizilir, gibi sorular hep sorulmakta, “yemekteyiz” isimli yarışmadanda aşinayızdır bu sorulara işte bu noktada yemek masası düzeni nasıl olur internetten yardım alabiliyoruz.

yemek masası düzeni
yemek masası düzeni

wholesale table linens isimli sitenin sofra kurma kısmında çok güzel bir uygulama bulunuyor.

bu uygulamada ilk önce yemek servisinde neler olucak onları seçiyoruz, seçenekler ise şöyle; kokteyl, salata, ekmek, balık, çorba, su, kahve v.b. şeyleri seçiyoruz. seçtiklerimize göre bize görüntülü olarak masamızı oluşturuyor. yazılı olarakta neler yapmamız gerektiğini yazıyor.

Cuba Libre Cocktail

ozgurada | 20 April 2009 14:04

“Özgür Küba” anlamına gelen “Cuba libre” kelimesi amerikanın en cok tuketilen kokteyline verilmis bir isimdir ama nasıl?

1895 yılında bagımsızlıgını ilan eden Kuba yuzunden amarika ve ispanya arasında cıkan bir savasa kadar uzanmaktadır bu kokteylin ismi. Ispanya’ nın Kuba’ daki ayaklanmayı bastırmak icin acımasızca kullandıgı guc basın yolu ile amerikan kamuoyuna duyurulmus ve amerikan halkı isyan eden Kuba halkına sempati beslemeye baslamıstır. Bu surecte ABD olaya el koymak icin fırsat aramakta iken, Kuba’ daki ABD vatandaşlarını ve mülklerini korumak için Havana’ ya bir savas gemisi gonderilmesi kararlastırılır.

Bond kokteylleri tarifi

t6tufan | 27 December 2008 14:42

martini
martini

Martini… Karıştırma, çalkala!

James Bond’un martiniye düşkünlüğünü bilirsiniz. Her filminde vazgeçilmezidir. Peki yaklaşan yılbaşında James Bond’un hiçbir filminde vazgeçemediği içecek martini tariflerini öğrenerek muhteşem kokteyller hazırlamak ister misiniz?

Değişik Kokteyl Zamazingosu

serversistemci | 01 December 2008 16:20

Değişik Kokteyl Zamazingosu

Değişik Kokteyl Zamazingosu
Değişik Kokteyl Zamazingosu

Buzdolabınıza ekleyebileceğiniz bu ilginç zamazing, kokteyl keyfini evinize getiriyor. Mutfak teknolojisinde ilginç ürünler listesine koyabileceğimiz bu ürünün 2 ayrı hunisi bulunuyor ve buradan döktüğünüz içecekler aralarda bulunan değişik karıştırıcılarla karışıp size kokteyl olarak çıkıyor. Bu evinizdeki değişik ürün için £24.95 gözden çıkarmanız gerekiyor. İlgili habere buradan buyurun.

İstanbula Özel Kokteyl Tarifleri! İstanblue

Culture Orange | 30 July 2008 09:51

İstanblue Vodka kokteyl tarifleri veriyor.Çok renkli bir internet sayfasına sahip olan İstanblue Rusya devlet kurumlarından da %100 saflık belgesi aldığını geçen günlerde duyurmuştu.

istanblue seviyorum
istanblue seviyorum

İstanbul’a özel kokteyl tarfileri için menüden istanbul life ardından kokteyl tarfilerine tıklayınız.
Burada da Sosyomat İstanblue seviyorum etiket topluluğu var.

Kokteylmatik

hkmt | 05 July 2008 15:08

karışımını beğendiğiniz içececeklerden kokteyl yapmak için düşünülmüş bu zamazingo en fazla beş içeceği homojen olarak karıştırıyor. isterseniz bazı içecekleri on/off tuşlarından ayarlayıp istediğiniz içeceğin karışımdaki miktarını belirleyebilirsiniz. ayrıca sistemi istediğiniz içeceğin karışım miktarını ayarlayarak programlayabilirsiniz. içecek şişelerinizi bu zamazingonun ek ünitesine hortumlar yardımıyla bağlayarak karışımınızı kolayca hazırlayabilirsiniz.