bildirgec.org

iletişim bilgileri hakkında tüm yazılar

tasarımınızı müşteriye sevdirmeniz için 13 hile

MisterMadDog | 29 July 2008 12:10

İdeal bir dünyada, müşterilerimiz tasarımcılar gibi düşünürdü. İdeal bir dünyada, müşterilerimiz pazarlama hakkında iyi bir birikime sahip olurdu. İdeal bir dünyada mantıklı düşünürler ve net olarak iletişim kurarlardı. Evet millet, ideal bir dünyada yaşamıyoruz. Ve, maalesef, müşterilerimiz tasarımcı gibi düşünmüyorlar. Genellikle markalaşmanın veya pazarlamanın basit yanlarını bilmiyorlar. Onlar tasarımcı değiller. Bize bu yüzden iş veriyorlar.

Kişisel Ajanda [online]

maswey | 23 November 2007 17:52


Günümüzün hızlı temposunda, hele de hareketli bir işiniz varsa zaman planlanması bir zorunluktur.Fakat ajandanızı,iletişim bilgilerinizi ve yapılacak işler listenizi tek bir uygulama veya cihaza emanet edip onu da süerkli yanınızda taşımak zor geliyorsa,Hipcal.com derdinize çare olabilir.Hipcal’ın yaptığı iş, sitede açacağınız bir hesap üzerinden özelleştirebileceğiniz iş listelerinizi, kontak bilgilerinizi ve randevularınız derleyip toplayarak, interneti olan her yerden ulaşabilecek bir forma getirmek.Önceden belirlediğiniz bir randevunun zamanı geldiğinde de,
e-posta mesajı veya cep telefonu mesajıyla uyarılmayı tercih ediyorsunuz.Tabii Push e-posta hizmeti kullanıyorsanız bir e-posta ikisininde yerine geçecektir.Sitede ayrıca ajandanızı paylaşımlı hale getirerek arkadaşlarınızla ortak aktiviteler planlama şansınız da var.

Online iletişim sayfanızı, kartvizitinizi oluşturun

spy1983 | 12 October 2007 17:19

Ücretsiz web servisi olan Reachby, kullanıcılarına kişisel iletişim sayfalarını, http://isminiz.reachby.com şeklinde sunuyor. Web sitelerinde, forumlarda veya diğer sitelerde email adresinizi vermekten vazgeçip, artık iletişim formu, linkler ve haberler veya linkler gibi diğer detaylı bilgiler bulunan Reachby sitenize yönlendirebilirsiniz. Bu site kurulması çok kolay ve herhangi bir html bilgisi de gerektirmemekte. Atrıca Reachby kodunu herhangi bir websitesine de ekleyebilirsiniz. Eğer bir online kartvizit arıyorsanız Reachby size çok yaratıcı bir çözüm sunacak. Örnek sayfa görünümü ise şu şekildedir.