bildirgec.org

güneş gözlüğü hakkında tüm yazılar

Sadece Güneşi Engelleyen Güneş Gözlüğü!

Kreston | 29 November 2010 11:28

Elektronik devresi sayesinde sadece güneşi engelleyen sistem
Elektronik devresi sayesinde sadece güneşi engelleyen sistem

Güneş gözlükleri, bugüne kadar üretilmiş en “cool” icatlardan biri. Şimdi bu icat bir adım daha ileriye giderek daha “cool” bir hale gelmiş.

3D Calvin Klein ile moda oturma odanızda!

Beacool | 08 November 2010 09:42

Bu haberi görenler biraz şaşırabilirler. Ama okuduklarınız gerçek. Ünlü firma Calvin Klein tvleriniz için moda yaratmaya geliyor. Hem de tüm şıklığıyla beraber!

Üç boyutlu gözlüklerin çirkinliği konusunda hemfikiriz sanırım. Son zamanlarda biraz olsun toplamış olsalar da yine de bakıldığında pek hoş duran bir görünüşleri yok. Bu eksiği misyon edinen Calvin Klein bu boşluğu kapatacak 3B gözlük üretimine başlamış. Aslında çok da şaşırmamak gerek. Çünkü bu marka teknolojiyi mümkün olduğu derecelerde kullanan bir isim. Daha önce de teknoloji severlere hitap edecek birkaç ürün tasarlamışlığı vardı.

Calvin Klein 3D
Calvin Klein 3D

Güneş gözlüğü şeklinde kamera

sCoRPionTR | 09 September 2010 18:25

Yaz yavaş yavaş bitiyor ve güneş gözlüklerini kaldırma zamanı geliyor. Tab,i Immortal Video Güneş gözlükleri hariç. Normal bir güneş gözlüğü gibi görünen ürünün özelliği ise üzerinde bir kamera olması.

Calvin Klein USB Güneş Gözlüğü

diler | 15 August 2010 15:11

Calvin Klein
Calvin Klein

Calvin Klein’den 4GB Güneş Gözlüğü 🙂 Yanlış okumadınız, ilk bakışta diğer güneş gözlüklerinden farkı yokmuş gibi dursa da gözlüğün sapında bulunan özel bir mekanizma yardımı ile USB bellek bölümü ortaya çıkıyor. Gözlüğün sağ sapına entegre edilmiş USB belleğin 4 GB kapasitesi var. Tasarımla bütünleştiği için algılanması zor olan bu özel bölüm bir yandan gözlerini korurken bir yandan da yanında USB bellek taşımak isteyenlere hitap ediyor. Oldukça şık bir dizayna sahip bu güneş gözlükleri zararlı UV ışınlarına karşı bir yandan gözleri korurken bir yandan da yanınızda olmasını istediğiniz dosyalarınıza gözünüz gibi bakmanızı sağlıyor 🙂
Kaynak