bildirgec.org

gina hakkında tüm yazılar

Red Alert 3’e MMA Dövüşçüsü

Gambler13 | 13 August 2008 21:57

Video

Red Alert 3’te ki Natasha karakteri olacak kişi Gina Carano (MMA Dövüşcüsü, naamı diğer ‘Crush’) oldu. (Yada benim yeni haberim oldu, varmıydı böyle birşey ?)

173 cm boyu, 65,5 kilosu varmış. American Mixed Martial Arts dövüşçüsüymüş, MMA rekoru 6-0-0 (galibiyet-mağlubiyet-beraberlik)miş.Muay Thai rekoru da 12-1-1miş.

Big Biz Magazine tarafından da 2008’in ilk çeyreğinde ‘Hottest Woman In America’ adayı mı olmuş neymiş. Uzun lafın kısası, RA3 sırf Gina için oynanır :Z

Dünyaya Stiletto Bakmak

pilli pati | 29 July 2008 10:57


Bu yazıda stiletto’dan bahsedeceğimi okuyanlar eğer ilk anda X-3’leri hayal ettilerse, hiç üzülmesinler ve hayal kırıklığına uğramasınlar: Hemen kendilerini sayın @serdarsabri‘nin bloglarına yönlendirelim ve kendisinden “Dünyaya X-3 Stiletto’dan Bakmak” konulu bir yazı yazmasını rica edelim; zira ben tamamıyla başka bir cihete kaydırma niyetindeyim mevzuyu…

Eğer bu konu üzerinde anlaştıysak, bir an önce “stiletto topuklar üzerinden dünyaya bakmak nasıl birşeydir” mevzuunu derinleştirmek istiyorum ve konuya balıklama dalıyorum. Stiletto topuk tanımı ‘ince ve sivri uçlu ökçe’ şeklindedir ki; şekil itibariyle olsa gerek ve biraz da Billy Joel’in şarkıda dediği gibi can alıcı potansiyel(!) taşıdığından stiletto hançerden esinlenilerek ayakkabı tasarımlarına girmiştir. Kelime kökü ise Latince’de ‘stil’e dayanır. Stiletto topukların yüksekliği 2.5 cm’den (1 inch) 20 cm’ye (8 inch) yahut altlarında platform olduğu takdirde daha yüksek ökçeye çıkabilmektedir, lakin 5 cm’den kısa stiletto topuklar için İngilizce’de “kitten heels” (Audrey Hepburn tarzı) diye de bir tanım mevcuttur.

BMW Gina Vision Light

enemy | 12 June 2008 08:48

Gina, BMW‘ nin yeni dizayn-filozofisi. Gina, karsimiza bir roadster olarak cikiyor fakat, etrafta bulabileceginiz, gorebileceginiz roadsterlerden cok cok farkli…

BMW Gina Light Vision
BMW Gina Light Vision

Gina‘ yi bu kadar ozel yapan ne?
Gina Light Visionary’ da motor kapagi yok. tampon yok. yan paneller yok. kapi yok. araba bu hale minimum parca kullanimi ile getirilmis.

the air i breathe

snaking | 14 April 2008 10:34

the air i breathe
the air i breathe

Crash ve Babel gibi; Birbirinden farklı hayatlar ve bunların bir noktada kesişimi ile biten, ilginç finalli filmler furyasının örneklerinden biri daha.

Hayatını ortaya koyarak bahis oynayan “kelebek seven” bir çalışan(Forest Whitaker) , acımasız mafya babası (Andy Garcia) adına çalışan ve geleceği görebilen bir gangster(Brendan Fraser), hayatından bezmiş, yalnız hisseden bir pop yıldızı (Julie Delpy) ve hayatı pahasına sevdiği kadını kurtarmaya çalışan bir dokturun(Kevin Bacon) hikayeleri.
Filmde hayatı dört duygu ile ifade eden eski bir çin atasözünden yola çıkarak dört farklı hikayede mutluluk, haz, acı ve aşk temaları işleniyor.
Zengin oyuncu kadrosuna sahip olan “the air i breathe” IMDB puanı 7.7 ve kesinlikle izlenilmeyi hakediyor.

arap kızı

knemo | 03 June 2006 04:26

wi-fi şemsiye
wi-fi şemsiye

Pencereden dışarı bakmayı beceremeyenler için
Wi-fi teknolojisini kullanarak, internetten aldığı hava durumu bilgisine göre sapını aydınlatan şemsiye!
Neyse ki şimdilik sadece proje!

nano FM radyo alışverişi

knemo | 07 April 2006 15:48

gına getirtmesi muhtemel i-pod zamazingolarından biri daha:DLO iPod nanoTune FM Transmitter.

birgün aklınıza esti, komşularınıza müzik zevkinizin ne kadar geliştiğini göstermek istediniz ve FM bandından yayın yapan yerel bir radyo kanalı kurmaya karar verdiniz. Evinzide i-pod “nana”dan başka birşey de yok! Bu durumda hemen bir “DLO iPod nanoTune FM Transmitter”sipariş ediyorsunuz

i-pod’ta çalan parçaları FM vericisi ile radyoya gönderiyor ve ayarladığınız boş frekansın birinden dinletebiliyorsunuz.