bildirgec.org

serhatgokhan

11 yıl önce üye olmuş, 13 yazı yazmış. 1 yorum yazmış.

photoshop ile basit gökkuşağı efekti yapımı…

serhatgokhan | 13 June 2011 14:47

photoshop ile siteniz veya tasarımlarınız için çok güzel ve yapımı basit gökkuşağı efekti…

adım 1
İstediğiniz ölçülerde yeni bir çalışma dosyası oluşturun. layer arkaplanına çift tıklayarak layer style penceresini açın. gradient overlay seçeneğini işaretleyin, burada siyah ve koyu mavi renkleri kullanın. gradient style için radial seçenğini işaretleyin.

adım 1
adım 1

Bilgisayarınızın cinsiyetini öğrenin :)

serhatgokhan | 11 June 2011 14:32

Bilgisayarınızın bayan mı yoksa erkek mi olduğunu çok kısa bir işlemle öğrenebilirsiniz.

Asus
Asus

Adım 1
Yeni bir Metin Belgesi açın.

Adım 2
Aşağıda yazanları içine kopyalayıp yapıştırın: createobject(“sapi.spvoice”).speak”i love you”

stephane massa-bidal – İronik tasarımlar

serhatgokhan | 07 June 2011 11:59

Fransız grafik sanatçısı ve illüstratör Stephane Massa-Bidal’ın yaptığı tasarımlar gerçekten bakmaya değer, eğlenceli ve emek harcanmış çalışmalar. Sanatçının hazırladığı illüstrasyon tasarımların büyük bölümünü konu olarak kelime oyunları ve modern dünyadaki ironiler teşkil ediyor…

stephane massa-bidal
stephane massa-bidal

kolay ve denemeye değer bir şey…

serhatgokhan | 24 February 2010 23:14

Network marketing ve internetten gelir elde etme konusuna ilgi duyan, bu konuda çeşitli yöntemleri deneyen, arayan ve kullananlar için bir sistem öneriyorum ve referans linkimi vermek istiyorum. Buraya tıklayarak sizi yönlendirdiğim sitede, isim ve e-mail adresinizi girerek konu hakkında ücretsiz ayrıntılı bilgiye ve üyelik imkanına sahip olabilirsiniz. Ben sitedeki videoyu izledikten sonra sisteme katıldım ve sizide davet ediyorum. Anlayışınız için teşekkürler…

ingilizce kelime okunusu…

serhatgokhan | 19 June 2008 09:20

ingilizce kelimelerin okunuslarini (telafuzlarini) pratik bir sekilde gosteren veya dinleten firefox eklentisi veya programcik var midir? boyle bir sey biliyormusunuz? Ne tavsiye edebilirsiniz?

Yardıma ihtiyacım var…

serhatgokhan | 14 January 2008 12:48

Bilgisayarima format attim. sonrada autocad 2008′i yukledim. Ama programi ilk calistirdigim andan itibaren su hatayi veriyor: “DBX CAS 0”
tamam butonuna tiklayincada sunlar yaziyor: “FATAL ERROR: Undhandled Access Violation Reading 0×0000 Exception at 620361a3h”

Ne yaparsam yapayim duzelmiyor. Kafayi cizecem. Yardim edebilirmisiniz.

nasıl yaparım?

serhatgokhan | 19 November 2007 14:16

kodlama konusunda kör cahilim. pillim.org gibi bir site yapmak istiyorum. mesela bazı gazetelerin populer haber başlıklarını yine o gazetenin kendi ismi altında yayınlamak gibi. böyle bir şey yapmak için ne gerekir? hazırı bulunur mu? nasıl yaparım?

Pink Prank Project – PPP

serhatgokhan | 12 September 2007 12:01

Yer: isveç
Olay: Jacob bir haftalığına new york’a gider. Giderkende evinin anahtarını, arkadaşım zannettiği şüpheli şahıslara düşüncesizce bırakır. ve sözü geçen şahıslar evi kendi emelleri doğrultusunda bir sanat projesine dönüştürürler.
Katılımcı: 5 kişi
Toplam süre: 6 saat
Harcanan kağıt: 203 metre
Kaplanan eşya: 271 adet
Harcanan para: 2135 kron (315 $)