bildirgec.org

buddy hakkında tüm yazılar

Kendi Sosyal Ağınızı Oluşturabileceğiniz Açık Kaynaklı 10 Site

bayraak | 27 August 2010 14:59

Baştan kendi sosyal ağınızı oluşturmak hiç de kolay bir iş değildir. Oluşturmaya kalksanız bile daha bunun kurması, pazarlaması, yönetilmesi gibi çok uzun bir yol vardır önünüzde ve de yorucudur. Fakat bunun bir kolay yolu var üstelik açık kaynaklı ve ücretsiz.
Açık kaynak olması da üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilme imkanı sunuyor. Kısa sürede ve sadece birkaç aracı kullanarak sosyal ağ sahibi olabilirsiniz.

1. BuddyPress

BuddyPress
BuddyPress

BuddyPress bu konuda en ünlü sitelerden biridir. Wordpess altyapısını kullanır. Üzerinde tam olarak hakim olabileceğiniz sosyal ağ oluşturabilirsiniz. Birçok eklentisiyle de işinizi kolaylaştırır.

2. KickApps

KickApps
KickApps

KickApss işletmeler, şirketler, küçük / büyük markaların kendilerini tanıtmaları kullanıcılarının birbiriyle iletişimde olabilmeleri için genellikle kullanılan bir sitedir.

3. Insoshi

hayali bir arkadaşım var uzunca bir süredir…

firatocal | 14 August 2010 21:16

hayali bir arkadaşım var uzunca bir süredir… canımın en sıkkın olduğu zamanlarda onunla konuşuyor ve dertleşiyorum… ona ne tafra edersem edeyim , nasıl çıkışırsam çıkışayım sesini hiç çıkartmıyor… tam bir kara gün dostu…

hayali bir arkadaşım var… evet , gerçeklerinden çok daha vefakar… bana sırtını dönmeyen , hayal de olsa bana hep gülümseyen… hüzünlü anlarımda yanıma gelip üzüntümü bütün içtenliği ile paylaşan… beni hiçbir zaman umutsuz , kimsesiz bırakmayan…

hayali bir arkadaş… ama dostluğu sahiciden daha sahici… çıkarına göre davranmayan kötü gün dostu… almak istediğini aldıktan sonra yüzüne bir kere bile olsa dönüp bakmayan nankörlerden değil o…

Mentos Buddy Masaüstü Arkadaşın Sana Hediye Kazandıracak

defans | 18 October 2009 13:00

Mentos‘tan yepyeni bir uygulama, yepyeni bir kampanya: Mentos Buddy.

Buddy, siz puan kazandıkça yeni özellikler kazanan, masaüstü arkadaşınız. Öncelikle üyelik formunu dolduruyorsunuz, üyeliğinizi aktive etttikten sonra Mentos Buddy masaüstü uygulamasını indiriyorsunuz. İndiren her 100. kişiye Mentos hediye paketi hediye ediliyor. Ama asıl hediyeler PLAYSTATION 3, NINTENDO WII, SONY PSP! Kazanma şansı oyunun sonunda sizleri bekliyor.