bildirgec.org

amerikan ordusu hakkında tüm yazılar

Go Army !

scap | 20 September 2008 14:46

Askerligin zorunlu olmadigi u.s.a’de asker ihtiyaci icin gonullulere ihtiyac duyuluyor. profesyonel askerlik sistemi dahilinde askerlige cagirilan genclere tanitim amacli oldukca guzel bir internet sitesi mevcut. goarmy.com adresli sitede; bircok bilgisayar oyunu tanitim sitesi yada sinema filmi sayfalarindan guzel olan interaktif tanitimlarin yer aldigi sitede “gencleri gaza getirici” cumleler ve gorseller kullaniliyor.

Televizyonda siklikla gosterilen reklamlar yaninda mtv video music awards‘a sponsor olarakda isimlerinin gecmesi, hedef kitleye ulasmadaki basarilarini gosteriyor.

America’s Army

inter1 | 07 July 2002 10:36

America’s Army oyununun ücretsiz oynanabilen “recon” versiyonu amerikan ordusu(!) tarafından 4 temuzda net mecrasına sürdü. ve tabii ki inanılmaz ilgi gördü web sitesinde yapılan açıklamaya göre saniye de 750.000 hit alan site “low bandwitdh” pozisyona geçmiş. daha önce de savaş oyunlarını desteklediği bilinen amerikan ordusunun ilk defa “official army game” ünvanıyla duyurduğu oyunu indirmek için tıklayın…(202 MB)