bildirgec.org

alienware hakkında tüm yazılar

Oyun Titanı: Yeni Dell Alienware M17x R.3!

majesty s infinity | 29 January 2011 11:15

Dell, ismi “oyun titanları” olarak anılsa yerinde olan Alienware serisi notebooklarından M17X’i revize etmiş, güçlendirmiş, fakat sonuçta ortaya tamamen farklı yeni bir ürün çıkmış: “Alienware M17x R.3” Klasik modelle birlikte satışa sunulmuş olan titan yeni sahiplerini bekliyor. Özellikleri ise dudak uçuklatacak, kalp durduracak cinsten!

Dell Alienware M11X: Oyun Oynamanın Keyfi

majesty s infinity | 08 February 2010 10:02

Oyunseverlerin en çok ilgisini çeken haberlerden birisi de oyun oynamak için tasarlanmış dizüstü bilgisayarlar şüphesiz. Şu ana kadar farklı firmalar tarafından farklı oyun laptopları tasarlandı. Ben ise Dell firması tarafından üretilen bu ürünü sizlere tanıtıyorum.

Alienware Area-51 X-58

gsmteknik11 | 19 November 2008 12:17

Intel’in iphone çılgınlığı gibi ortalığı kasıp kavuran işlemcisi i7 çıktığından beri büyük ses getirmişti fakat ortada sadece bir işlemci vardı. dell, lg gibi dünya devlerinin yeni desktop pc çalışmalarına başladığı dedikoduları gezerken, Alienware, Core i7 işlemcili Area-51 X-58 desktop pc’yi duyurdu. ürün hakkında detaylı bilgiyi resmi sitesinde bulabilirsiniz.

Alienware Area-51 ALX CFX [vol.III]

zabun | 07 July 2008 22:46

Bilgisayar oyuncularına yönelik ürünler üzerinde uzmanlaşmış Alienware, Area 51 ALX modelinde bu alandaki tüm birikimini ortaya koymuş. Area 51 ALX‘in kasasında markaya özgü uzaylı temalı tasarımın devam ettiği görülüyor. Kasadaki oylumlardan görünen, 11 farklı renkte aydınlatma sistemi, ürüne ayrı bir hava katıyor. Ürün sürücülerin yerleştirilmesinde, kasa kapaklarının açılmasında tornavida kullanımına son veren bir anlayışla tasarlanmış. Çalışma esnasında oluşan gürültü %25 oranında düşürülmüş. 51. Bölge‘den alınan bir teknoloji için ne kadar öderdiniz bilmem ama ederi 4600 USD civarlarında 🙂 [video]

Area-51 m17x: En güçlü dizüstü bilgisayarı

webdedektifi | 02 May 2008 18:28

Alienware firması Area-51 m17x ile şu ana kadar yapılmış en güçlü dizüstü bilgisayarı ürettiğini iddia etti. Bu dizüstü bilgisayar Intel 45nm Core 2 Extreme X9000 işlemciye ve dual, SLI özelliğine olan NVIDIA GeForce 8800M GTX grafik kartına sahip. Bu bilgisayarın 500 gb lık taşınabilir harddiski bulunmakta. Sabit diski 1 TB’a kadar raid 0 dizisinde biçimlendirilebiliyor. Kullanıcıların optik sürücülerini değiştirmesine imkan sağlayan “smart bay” teknolojisi ile bilgisayar hafızası 1.5 TB a kadar çıkabiliyor.

Alienware Area-51 m15x

mahirgul | 28 January 2008 20:30

Yaratık zamazingosu.
Yüksek performanslı bilgisayarlar üreten Alienware firmasından güzel bir ürün.

Değişik tasarımlı ve üstün özellikli bir Laptop zamazingosu.

  • Nvidia 8800M GTX ekran kartı ile mükemmel grafik performansı.
  • Intel Core2 Extreme işlemci ile yüksek performans.
  • Işıklı Klavye.

ve daha birçok gelişmiş özelliği olan bu zamazingo hakkında daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.
Çeşitli modellerinide buradan görebilirsiniz.

Alienware temasıyla firefox sorunu

| 03 November 2006 14:20

belki de çoğumuzun bildiği bu siteden ie kullanıcısıyken tema yükleyip kullanırdım, harika temalar var, fakat firefoxu tercih etmeye başladım, uzun bir süre sonra yeniden ordaki temalardan birini kurdum, fakat kurulum sonrası firefoxla internete girmek işkence oldu, çünkü her açtığım site firefox penceresinin içinde aşağı yukayı sallanıyor zelzele misali, nedir bunu yapan? bir başka tema denedim yine aynı? e-posta gönderdim cevap gelmedi, ne mozilla ne alienware yetkililerinden. sallanan bi internetim var 🙂