bildirgec.org

uykusuzkedi

11 yıl önce üye olmuş, 4 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Tatile çıkmak ayrı bir kolay oldu

uykusuzkedi | 14 September 2009 22:22

Hey, işte sizlere ilginç bir site: valizim.com. Tatilciler için hayat kolaylaştırıcı. 🙂

Bu siteyi kullananlar tatile çıkarken yanlarına ne alacaklarını, neyi unutmamaları gerektiğini çok da düşünmeyecek. Hemen her detay çünkü valizim.com tarafından düşünülmüş. Alınacak belgeler, bebek eşyaları, valizlerden tutun da sağlık, kitap, müzik, konfora kadar pek çok farklı kategoride gerekli olabilecek belgeler ve eşyalar listelenmiş.

Sizlerin liste hazırlamak için yapması gereken ise sadece siteye girip, tatile çıkarken almanız gerekenleri seçmek. Sonra ister listenizi e-posta adresinize gönderirsiniz, ister siteden direk çıktı alırsınız.

Sitede ayrıca tatile çıkacaklar için güzel öneriler, tatil eşyaları için açıklamalar ve ekonomik oteller listesi de bulunuyor.

Yaratıcılığın sınırı yok

uykusuzkedi | 11 September 2009 14:00

İşte size orijinal fikirlerle tasarlanmış birbirinden ilginç ve sıradışı ürünlerin tanıtıldığı bir site: stillyasam.com

Tam bir yaratıcılık harikası bir sürü benzersiz ürünü burada bulabilirsiniz.

Tanıtımlar popüler ve nostaljik olmak üzere iki kategoriye ayrılmış. Aynı zamanda tasarım üzerine haberler ve etkinlik duyuruları da yayınlanmakta. Site üyeleri yazı ve yorumlarını paylaşabilme imkanına sahip bu da siteye iteraktif olma özelliği katmış.
Siteye girmek için tıklayın.

Ücretsiz Bilişim Teknolojileri Kursu

uykusuzkedi | 11 September 2009 13:00

Tüm Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan Avrupa Bilgisayar Yeterlilik Sertifikası (ECDL) eğitimini tamamen ücretsiz olarak bu siteden alabilirsiniz.

Herhangi bir şekilde para kazanma amacı gütmeyen site, gönüllülük esaslı kurulmuştur ve “Bilgisayar Bilmeyen Kalmayacak” Projesi adı altında Türkiye’den 1.000.000 genci bilgi ve iletişim teknolojileri alanlarında eğitmeyi hedeflemektedir. Projenin detaylı anlatımı için tıklayınız.

Kurs işletmenlik programları ve bilişim teknolojileri alanlarında oldukça kapsamlı bilgiler veriyor. Projenin sponsorları arasında Microsoft Türkiye de bulunuyor.

yetenek avcıları iş başında

uykusuzkedi | 10 September 2009 19:31

İlginç tasarımlar bulabileceğiniz hintkumasi.com da hayatını yeteneğiyle kazananlar ve onları avlayan yetenek avcıları buluşuyor.

İnternette gezinirken karşıma çıktı bu site, daha önceden rastlamadığım bir fikir üzerine kurulmuş.

Reklam yazarları, sanat yönetmenlerinden tutun da
endüstri mühendisleri, grafikerler, web tasarımcılarına kadar geniş meslek dallarından olan insanlar bu siteye üye olup, hünerlerini sergiliyor.

Üyeler yaptıkları işlerden bir kuple gönderip ne kadar bulunmaz bir “hint kumaşı” olduğunu başta yetenek avcıları olmak üzere herkese gösteriyor 🙂www.hintkumasi.com