bildirgec.org

supx

12 yıl önce üye olmuş, 22 yazı yazmış. 6 yorum yazmış.

Müzik Kutusu ve Urban5 Şölenlere Koşuyor!

supx | 17 May 2006 02:08

Yan mahallenin dost siteleri Müzik Kutusu ve Urban5 (www.urban5.com), 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı müthiş bir etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor. 19 Mayıs Gençlik Festivali, 19 Mayıs 2006 Cuma günü İstanbul’un görkemli eğlence mekanlarından Kilyos Burç Beach’te gerçekleşecek.

Müzik, Dans, Plaj Voleybolu, Futbol, Yarışmalar, Sürprizler…

19 Mayıs Gençlik Festivali, kapılarını saat 11:00’de açacak. Benzersiz Burç plajında güneşin ve denizin tadını çıkaracak olan katılımcılar, plajda voleybol ve futbol etkinlikleriyle coşacak, duşlarını alıp barda soğuk içeceklerini yudumlayarak serinleyecek, özel etkinliklerle kendilerinden geçip canlı müzik performansları ve dans gösterisiyle unutulmaz bir bayram günü yaşayacaklar.

Arkadaşlar!

supx | 16 February 2005 19:32

Bildirgec cemaati senelerdir az çok müzik ile ne kadar haşır neşir olduğumu bilir.

Bu yönde gerçekleşen bir gelişme olunca tutamadım kendimi…

Efenim; Bugün (16.02.2005 – Çarşamba) Technology Channel‘da saat 22:00 sularında yayınlacak olan Elektronik Hobiler programına konuk oldum. Elektronik müzikle ilgili bana sorulan soruları cevaplayarak hobim hakkında az çok bilgi vermeye çalıştım. Tüm dostlara haber edeyim istedim..

nereye kardeş ?

supx | 15 April 2002 23:27

Diyelimki monoton hayatınızdan sıkıldınız ve macera yaşamak için tanzanya ‘ya taşınmaya karar verdiniz… Ama dedimya siz macera yaşayacaksınız sadece… karar verdiniz ve gidiyorsunuz. tanzanya’da nerede hastahane var? tatil günleri nelerdir? ve hatta konsoloslukları NERELEDE? GIBI ANTIN KUNTIN SORULARıN CEVAPLARıNı MERAK EDECEKSINIZ. BU SITEDEKI ICERIK GERCEKTEN ŞAŞıRTıcı… Hele burada olay iyice kopmuş… Not: yazarken büyük harfler bildirgeçte geçersiz olduğu için linklerdeki ülke kodlarının küçük harfli olması sayfalardaki bazı grafiklerin açılmamasına neden oluyor…

yeni mahir vakkası

supx | 13 February 2002 01:08

can sıkıntısı işte. sevgililer günü yanlızlık, iş, okul, dert tasa derken ekrana boş boş bakarken buldum kendimi…

sonra aklıma bir fikir geldi. kendine pek güvenen google sıkıysa bana bir sevgili bulsun dedim… Arama kutusuna “sevgili” yazıp “kendimi şanslı hissediyorum” a tıkladım. işte sonuç. Bu amca bir de iddalı ki sormayın gitsin…

Ne kadar aralıklarla?

supx | 12 February 2002 14:30

Bu siteyi bulduktan sonra epey bi düşündüm şu istatistik olayını… adamlar ciddi ciddi oturmuş mastürbasyon istatistikleri tutan bir site oluşturmuş. Sitenin kullanıcıları ellerini aşağıya her attıklarında ssh ile siteye bağlanarak programa “tamamdır hallettim” dercesine komut veriyorlar, E tabi programda boş durmuyor top 10 una kadar istatiğini tutuyor olayın…

Bununlada kalmamışlar sitenin en altında kullanıcılar rastgele inciler döktürmüşler. bu da gene site altında çıkan bir link.

Oral market

supx | 10 February 2002 15:29

hafif ‘ten bulduğum bir linki takip ederek ulaştığım bu galeride dünyanın her yerinden toplanmış ilginç billboard ve tabela fotografları bulunuyor. Biraz gezinirken gordugum bu fotograf Beni baya bir güldürdü e tabi nerden bilsinler oral ‘ın bizde bir isim olduğunu… tahminimce kendileride pek bi eğlenmişler.