bildirgec.org

scarletwolf

11 yıl önce üye olmuş, 4 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Windows’unuz yeterince hızlı mı?

scarletwolf | 17 May 2010 13:01

İşletim sisteminizin açılma süresi ne kadar? yeteri kadar hızlı mı?

Bunu ölçmek için sisteminizin hızını ölçen bir programa sahip olmanız yeterli olacaktır. Yok ben elime bir klonometre alıp kendim ölçerim derseniz orasıda ayrı bir konu.

Ben klasik yöntemler yerine teknolojinin nimetlerinden faydalanıp bir program kullanmak istiyorum diyenler var ise; Boot Timer adlı program işinize yarayacaktır.

NİKE Pazar Koşuları

scarletwolf | 17 May 2010 10:01

Nike RunTurkey
Nike RunTurkey

Nike sadece spor malzemeleri üretimi değil sportif etkinliklerlede adından söz ettiriyor.

Nike Pazar koşuları bu etkinliklerden birisi, 18 Nisan itibariyle başlayan Nike Pazar Koşularında; ister koşun ister yürüyün size kalmış yapmanız gereken şey spor ayakkabınızı ve kıyafetlerinizi alıp sabah 09:00‘da nike Buluşma Noktalarında olmak.

Nike Pazar Koşularında size özel danışmanlar destek vererek düzenli bir gelişim ve performans artışı için katılımcılar yaşlarına ve vücut yapılarına göre değerlerek özel antreman programalrı hazırlıyorlar. Koşuya katılanlar parkur noktalarında antrenörler tarafından koşu öncesinde ısınma hareketleri, doğru koşu teknikleri, parkue uzunlukları, süreleri gibi konularda sürekli bilgilendirecekler. Bunların yanı sıra kahvaltınızda koşu sonunda sizi bekliyor olacak. Koşu parkur sopnunda nike mağazasında sona eriyor ve mağazada size kahvaltı sunuluyor. Kahvaltınız sırasında arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve dinlenme fırsatıda bulabilersiniz. Kahvaltı sonrasında mağazada sezonun en yeni ürünlerini deneme fırsatı da bulabilirsiniz.

Satırla Gelen İnternet Bağlantısı

scarletwolf | 13 May 2010 16:38

MicroSim

Apple Ipad ile internete bağlanmak için bir satır yeterli olabilir.

Apple Ipad piyasa çıkışı ile birlikte yeni bir sorunuda peşinden getirdi.

MicroSim

MicroSim pek yaygın olan kart tür değil, MicroSim kartlar sadece belirli ülkelerde yaygın olarak kulanılmakta. MicroSim kartlar normal sim kartlardan küçük olması nendeni 3G bağlantısı sağlamak için normal bir sim kart alıp Apple Ipad‘e takmaya çalıştığınızda büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza emin olabilirsiniz. Bunun en büyük sebibi; Apple Piyasaya sürdüğü yeni tablet bilgisayarı Ipad‘te MicroSİm Kart yuvasını tercih etmesi.