bildirgec.org

samaruksa

11 yıl önce üye olmuş, 4 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Proticaret

samaruksa | 17 October 2012 17:31

E-ticaret sistemleri her geçen gün daha da fazlalaşarak, alıcısının kafasını karıştırıyor. Son günlerde adını sıkça duyurumaya başlayan ve en önemlisi de ücretsiz olarak yayınlana yeni bir yazılım var. Adı proticaret. Bu yazılım bedava olarak veriliyor. Birçok bankanın sanal posu ve XML entegrasyon sisitemi de içerisinde olan proticaret alıcılarını bekliyor. Yazılım hakkında detaylı bilgiyi buradan alabileceğiniz gibi, yazılımı indirmek için buraya tıklamanız da yeterli olacaktır. ASP ve ASPX kodlama dili ile yazılan proticaret’i ücretisiz üye olarak yazılımı indirebilir ve kurabilirsiniz.

Magento

samaruksa | 27 February 2010 15:53

Son günlerde adını çok duyuran eticaret sistemlerinden MAGENTO dönemin en iyi yazılımlarından biri olmaya aday. Kendi sitesinden ücretsiz olarak gerekli tüm versiyon dosyalarını rahatlıkla indirebileceğiniz yazılım Oscommerce, Opencart gibi rakiplerine hava atmaya devam ediyor.Sistemin kurulmuş halini DEMO sundan görebilrisiniz. Birçok teması bulunan yazılım ücretsiz olması karşılığında çok iyi performans göstermekte.E-ticaret sistemine yüzlerce lira vermek istemeyenlere tavsiye ederim.

facebook scripti

samaruksa | 04 February 2010 13:28

Facebook scirpti. Yıllardır tüm dünyayı afyon gibi etkisi altına alan face book un artık modaimi geçior. Sosyal paylaşım sistemlerinin artması nedeni ile yazılımın nerden geldiği ve kimler tarafından yazıldığı araştırma konusu oldu. Sonunda birçok webmasterin ve tasarıma görnül vermiş insanların merakı gün yüzüne çıktı Social Enginie sitesinde tüm sistem hakkında dteyalı bilgi ve satış sunulmakta. Hatta 15 günlü demo versiytonu da verilmekte. bu yazılımı tıpkı joomla gibi sunucuda kuruyorsunuz ve üzerine facebook temasını yükledinizmi alın size çakma facebook site hazır.sistemin türkiyedeki yardım amaçlı sitelerinden en popüleri de socialtr adlı site. Buradan yazılımı ve yazılımın birçok pluginini de elede edebilrisiniz.Ama her eklentiyi alıp kurmayın derim. çünkü versiyon farkı nedeni ile her modül her sistemde çalışmıyor. Nerden biliyorum. Denedim ordan biliyorumDEMO

joomla 1.6

samaruksa | 01 February 2010 19:04

Joomla 1.6
Hemen hemen tüm dünyada kullanılan joomla 1.6 Alpha 2 Released adlı yeni versiyonunu çıkarttı. Yeni versiyon henüz BETA dır. Bu nedenle sitenizde kullanmamanızı ısrarla tavsiye ediyorum. KURULUM ‘ u resimlerle nasıl yapıldığını görmek isterseniz bakabilrisiniz. Sistem henüz beta versiyonu olduğu için Türkçe dil dosyası mevcut değil. Ancak tüm arkadaşlar bunuda başarma yolunda çabalıyor. Joomla 1.6 yı İNDİR mek istiyorsanız yukarıda kullandığım cümleyi biraz daha genişleterek tekrarlamak istiyorum. Sadece TEST AMAÇLIDIR. Bu nedenle localde kurup denemelisiniz. Direk indirme adresi olarak BURADAN ulaşabilirsiniz. Birinci sıradaki dosya Joomla 1.6 dır.

Umarım yararlı bir bilgidir.