bildirgec.org

pygmalion

11 yıl önce üye olmuş, 19 yazı yazmış. 3 yorum yazmış.

Apple, iPhone 5 hakkında konuşmak istiyor

pygmalion | 28 September 2011 15:58

iPhone4‘e daha yeni alışmışken iPhone5 (ya da iPhone 4S) ile ilgili dedikodular ayyuka çıkmaya başladı. Resmi açıklama ise gecikmedi: iPhone5 ile ilgili bilgiler, 4 Ekim’de resmi olarak paylaşılacak. Söylenene göre, iPhone4’ten birkaç kozmetik değişiklik dışında çok büyük bir üstünlüğü olmayacak yeni cihazın. Daha iyi bir kamera, biraz daha geniş bir ekran ve daha ince bir gövde bekleniyor. Farklı fiyat aralıklarında birden fazla iPhoneun piyasaya çıkacağı da yine konuşulanlar arasında.

Yeni telefonun, Ekim ayı içinde satın alınabileceği tahmin ediliyor.

Atari oynamak istiyorum!

pygmalion | 03 August 2011 13:57

Retro düşkünü bir oyun meraklısı mısınız? iPad’siz bir hayat düşünemiyor musunuz? O zaman iCADE iPad Arcade Cabinet, sizin için altın değerinde bir tasarım olabilir. Bluetooth ile iPad’e bağlanan cihaz, çocukluğunuza geri dönmenize neden olabilir. Yaşınız yetmiyorsa bir büyüğünüze gidip sorun, hislerini anlatsın size. Yaşasın Atari!

Burada mevcut.

Disk + Mouse

pygmalion | 24 July 2011 14:37

tasarım insanı bazen baştan çıkarıyor. teknoloji çerçevesinde işlevsel hal aldığında ise karşı konulmaz olabiliyor. compact disc benzeri bu konsept mouse, kullanılmadığı zaman laptop’un cd girişinde duruyor. lazım olduğunda ise bir koni şeklini alıveriyor. şık bir buluş, değil mi?

Etch-a-Sketch iPad kılıfı

pygmalion | 15 July 2011 15:10

iPad kılıfları arasında seçim yapmak zor. Ancak şu güzel model insanın aklını başından alabilir, hele ki çocukluğunda bir Etch-a-Sketch sahibi olanların!