bildirgec.org

populerSEEN

11 yıl önce üye olmuş, 41 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Blogspot/Blogger SEO Optimizasyonu

populerSEEN | 06 September 2010 13:59

blogger seo optimizasyonu
blogger seo optimizasyonu

Blogspot/Blogger kullanan bloglara, wordpress‘te olduğu gibi öyle çok fazla seo uygulama gibi bir şansımız ne yazık ki yok. Ancak bir kaç ufak değişiklik ile bu sorunu bir nebze olsun çözebiliriz.

öncelikle ilk yapmanız gereken “html düzenle” bölümüne girip,
<head> ile <b:skin><![CDATA[ arasında yer alan kodların hepsini silin. Ardından aşağıda vermiş olduğum kodları ekleyin.

şimdi blogger’ ın yeni şablon tasarımcısı ile birlikte yeni bir <meta tag> etiketi eklenmiş şablona.Aşağıdaki kod ie7 kullanan ziyaretçinin siteyi düzgün görmesini sağlar.

<meta content='IE=EmulateIE7' http-equiv='X-UA-Compatible'/><b:if cond='data:blog.isMobile'><meta content='width=device-width, initial-scale=1.0, user-scalable=0' name='viewport'/><b:else/><meta content='width=1100' name='viewport'/></b:if>

4000’den fazla Türkçe müzik klipleri Sevenload Müzik TV’de

populerSEEN | 09 June 2010 12:38

sevenload müziktv
sevenload müziktv

Bir başka video paylaşım sitesi olan olan sevenload, Mü-YAP ile anlaşarak kurmuş olduğu Sevenload Müzik TV‘de 4.000’ den fazla yerli müzik videosunu ziyaretçilerini sundu. Bu sayede ziyaretçiler beğendikleri sanatçıların müziklerini yasal olarak izleme ve dinleme imkanı elde etmiş olacaklar. Şimdilik 4.000′ in üzerinde profesyonel müzik videosunu yayınlayan sevenload müzik tv’ deki videolar 16:9 görüntü formatında gösterilmekte. Ayrıca videoların kolay bulunabilmesi için de kategoriler eklenmiş durumda.
Sevenload Müzik TV’ye bu adresten ulaşabilirsiniz.

domuz gribinden korunmanın yolları

populerSEEN | 19 October 2009 18:25

domuz gribi
domuz gribi

Domuz Gribinden Korunmanın Yöntemleri-Yolları:

1- Toplu taşıma araçlarında mutlaka maske kullanın.

2- Asansörde veya otobüste mutlaka öksüren veya hapşuran ve bu hastalığı taşıyan kişiler olacağından düğmeye dokunduktan sonra mutlaka ellerinizi yıkayın. Islak mendil veya antibakteriyel sıvı sabun kullanın, yanınızda taşıyın.

3- Çok gerekmedikçe arkadaşlarınızla dahi tokalaşmaktan kaçının.

4- Eğer çalışan bir kişiyseniz,lokanta ve restorantlarda yemek yeme zorunluluğunuz varsa, çatal-kaşık-bardak gibi eşyaların iyi yıkandığından emin olun ! Unutmayın burası Türkiye ! Gerekirse kendi çatal, kaşıklarınızı kullanın. Hatta evden yemek götürün.

Dijital Pazarlama Fikri

populerSEEN | 06 December 2008 14:30

Fikiriniz ne kadar eder ? İşte bu sorunun cevabını fikir10000‘ de bulabilirsiniz. Dijital pazarlama konusunda gelecek vaad eden en iyi fikir 10.000 ytl’ lik büyük ödüle sahip olacak.

Peki nedir bu ” dijital pazarlama ” dediyseniz eğer buraya, ve buraya bakabilirsiniz.

Kaliteli Divx Programı

populerSEEN | 24 July 2007 12:48

arkadaşlar divx ‘leri , dixv player programı gibi belli bir süreden sonra yarım bırakmayan ve format yelpazesi genis olan bir divx oynatıcısı programı önerebilir misiniz ?

Ormanı Koruyan Robot

populerSEEN | 22 July 2007 23:08

adı OLE olan robot böcek, ormanda dolaşarak daha başlangıç aşamasında olan yangınları tespit edip söndürüyor. 1300 santigrat derecelik ısıya dayanıp, saatte 10-20km yol alabiliyor.

daha detaylı bilgi burada

OLE
OLE