bildirgec.org

plush

12 yıl önce üye olmuş, 217 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Levi’s® LoveMachine

plush | 31 January 2007 15:41

/

yaklaşan 14 şubat öncesi dhl, lava ve teknosa‘dan sonra bir kampanya da levi’s başlattı. 41 29’ın yaptığı levi’s® lovemachine adlı sitede mutsuz insanları yoldan geçen insanlara ayartıyoruz. pek cömert bir kampanya olduğunu söyleyemem birinciye wii, ikinciye ipod nano, üçüncüye ise kot veriyorlar. bir de iki gün sonra dağınıklık yapıyor diye atacağınız 25 tane saat.

buna benzer bir uygulama (sokaktan geçen hasta insanlara grip ilacı dağıttığımız) yapılmıştı neydi o?

Tecrübeli Pilotlar Aranıyor

plush | 28 January 2007 13:28

dün (27 Ocak 2007 – cumartesi) büyük gazetelerin ekonomi sayfalarında var olan bir reklam gözüme çarptı. yakışıklı bir pilotun bizleri aradığını söylediği bu reklamda link olarak tecrubelipilotlararaniyor.com verilmiş.

işte o yakışıklı pilot. (kime göre? neye göre?)

iyi güzel. yine bir kampanya karşılıyor ve bizleri sürdüğümüzün uçak değil araba olduğuna inandırıyor. vites yükseltiyoruz hızlanıyoruz, polislere yakalanıp yavaşlıyoruz ve sonunda bu arabanın markası bizlere soruluyor.

“Özgürlük İçin…” Pardus diyoruz

plush | 08 December 2006 06:09

TÜBİTAK UEKAE bünyesinde geliştirilen Pardus işletim sistemi projesi önümüzdeki günlerde önemli bir aşama kaydedecek. Aralık ayı içerisinde bilgisayarınızı iç rahatlığı ile teslim edebileceğiniz yepyeni bir işletim sistemi seçeneğiniz olacak: Pardus 2007.

Güvenilirliği ve güvenliğinin ötesinde, Pardus 2007 özgürce dağıtılmasına imkan sağlayan GPL Genel Kamu Lisansı ile bilginin paylaşılarak üretilmesi ve kullanılması konusunda parlak bir model sunuyor bizlere.

web sitesi bayrakları

plush | 23 July 2006 11:06

The World Wide Web Consortium devletinin bayrağı
The World Wide Web Consortium devletinin bayrağı

bildirgeçte 25 kere kendinden söz ettirmeyi başarmış google blogoscoped sevdiğimiz sitelerden bir kaçı eğer bir devlet olsaydı nasıl olurdu demiş ve bayraklarını tasarlamış.