bildirgec.org

pilli33

11 yıl önce üye olmuş, 2 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Law Abiding Citizen; Adalet Peşinde (2009)

pilli33 | 16 April 2011 11:16

Adalet Peşinde (Law Abiding Citizen), 2009 yapımı bir aksiyon filmi. Başrollerini Gerard Butler ve Jamie Foxx‘un paylaştığı filmin yönetmeni ise Felix Gary Gray.

108 dakikalık filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Film iki saldırganın Clyde Shelton (Gerard Butler)’ın evine girerek gözleri önünde eşi ve çocuğunu öldürmesiyle başlar. Saldırganlar yargılanır ve biri idam edilirken, diğeri hapis cezası alır. 10 yıl sonra hapisten çıkan Clarence Darby (Christian Stolte)’yi öldüren Clyde Shelton (Gerard Butler) yakalanır ve hapse atılır.

Hücre (The Cell) – 2000

pilli33 | 14 April 2011 09:05

Hücre (the Cell) - Orjinal Poster
Hücre (the Cell) – Orjinal Poster

Hücre (the Cell), Tarsem Singh‘in yönettiği ve başrollerini Jennifer Lopez, Vince Vaughn ve Vincent D’Onofrio‘nun paylaştığı 2000 yapımı bir gerilim filmi.
107 dakikalık film, rahatsızlığı nedeniyle komaya girmişken yakalanan bir seri katilin sakladığı kurbanını bulmakla geçiyor.
Carl Rudolph Stargher (Vincent D’Onofrio), kurbanlarına çeşitli işkenceler yapan ve onları ölümle baş başa bırakan psikopat bir seri katildir. Polis tarafından komaya girmiş bir şekilde yakalanır ve son kurbanını ölmeden kurtarmanın tek bir yolu vardır.