bildirgec.org

nethalil

11 yıl önce üye olmuş, 6 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

AKINSOFT KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

nethalil | 12 November 2009 18:13

AKINSOFT 5. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM ve TATİL ORGANİZASYONU
AKINSOFT 5. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM ve TATİL ORGANİZASYONU

AKINSOFT Çözüm Ortakları muhteşem bir organizasyonla bir araya geldi. Titanic Hotel‘de 5’incisi gerçekleşen Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonunda eğlenceli dakikalar yaşayan AKINSOFT Çözüm Ortakları yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşıp dinlenmenin keyfini çıkarttı. 3 gün boyunca doyasıya eğlenen AKINSOFT Çözüm Ortakları, düzenlenen motivasyon yarışmalarında mikrodalga fırın, hava temizleme cihazı ve DVD player kazandı.AKINSOFT 5. Bonus Bayi Performans Sisteminde dereceye giren Çözüm Ortaklarına ödül ve plaketleri takdim edildi. 5. Bonus Döneminde yüksek performans gösteren AKINSOFT Rize Bölge Bayi Donanım Bilgisayar’a otomobil hediye edilirken, kategorilerinde dereceye giren AKINSOFT Çözüm Ortaklarına LCD ekran televizyon, laptop, kamera, projeksiyon cihazı, cumhuriyet altını gibi birbirinden farklı ödüller verildi.

AKINSOFT Sinema Kulübü Sunar

nethalil | 12 May 2009 14:49

AKINSOFT Sinema Kulübü
AKINSOFT Sinema Kulübü

Türkiye’nin bilişim devi olan AKINSOFT, bu kez ise AKINSOFT Sinema Kulübü projesi ile Sinema Severlerin Cumartesi akşamı 22.30’da Star Tv’de Film Kuşağında yayınlanacak filmleri belirlemesini sağlayacak.Türkiye’de ilk kez halk oylaması ile gerçekleştirilecek olan bu uygulama teknolojinin ve internetin ne derece güçlü olduğunu gösterecek.
Bu siteye girerek ankete katılabilir, o haftanın filmini siz belirleyebilirsiniz…

CafePlus 8 TİB’de Onaylandı

nethalil | 03 July 2008 09:48

Cafe Plus8
CafePlus 8

Çoğumuz internet cafelerde adisyon açtırarak interneti kullandığımız biliyoruz peki bu adisyon programının bir Türk Firması olan AKINSOFT SOFTWARE ENGINEERING olduğunu biliyormuydunuz.
Şimdilerde CafePlus 8 olarak çıkardığı program Telekomünikasyon İletişim Başkanlığından (TİB) tarafından onay almış.Program Download linki şuraya Kampanya Fiyatları için ise buraya CafePlus 8 için ise buraya bakınız.

Unutmadan geçemeyeceğim bu firmanın Hakkımızda bölümünü okumadan geçmeyin açıkcası bu kadar kısa zamanda hedeflerine ulaşan bir yazılım firmasını Türkiye’de rastlamak nadir olsa gerek.

Tasarım Dersleri

nethalil | 09 April 2008 01:29

Macromedia Flash ile harika siteler yapmak istermisiniz? ya da Adobe Photoshop ile akıl almaz tasarımlara ne dersiniz? ve 3d Studio Max ile 3 boyutlu resimler yapmak istemezmisiniz? Sizlere şu linkte dersleri mevcut, geniş anlatımlı ve resimlerle gösterilmiş.

Pedallı Ferrari Arabası

nethalil | 13 February 2008 23:51

ferrari‘nin yeni oyuncağı; Pedallı Araba. Berg Toys oyuncakları, çocuklar için mukemmel bir Ferrari FXX Pedal Car yapmış. satışa sunulmuş fiyatı 2,200$ olması bekleniyor. Ferrari de hız vitesleri, bilgisayar, fren gibi özellikler mevcut. detayları için şuraya bakabilirsiniz.

Ferrari FXX PEdal Car
Ferrari FXX PEdal Car

6 milyon$’lık Ev Sinema Sistemi

nethalil | 09 February 2008 12:02

Jeremy Kipnis adında birinin sahip olduğu Dünyanın en büyük ve mükemmel ev sinema sistemini görmek istermsiniz? Fiyatı 6 milyon $.Satışa sunulmuştur.Teknik detaylar ve detaylı resimler için şu linkte.

Milyon Dolarlık Ev Sinema Sistemi
Milyon Dolarlık Ev Sinema Sistemi
Milyon Dolarlık Ev Sinema Sistemi
Milyon Dolarlık Ev Sinema Sistemi