bildirgec.org

netci1

11 yıl önce üye olmuş, 58 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

2010 askerlik celp dönemleri

netci1 | 12 August 2009 23:07

askerlik
askerlik

2010 yılında askere gidecek arkadaşların askerlik celp dönemleri asal tarafından yayımlanan liste ile belli olmuştur. Listeye buradan indireceğiniz dosya ile bulunduğunuz ili bulmanız halinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca buradaki linki kullanarak da 2010 yılına ait askerlik celp döneminizi öğrenebilirsiniz. Hepinize hayırlı teskereler..

web sayfası değiştirme kodu

netci1 | 03 August 2009 17:08

Herhangi bir web sayfasını açınız ve aşağıdadaki kodları değiştirmek veya oynamak istediğiniz web sitesinin adres bölümüne yazınız. Artık o sayfayı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Vsl

olumu olur
olumu olur

Kod : javascript:document.body.contentEditable=’true’; document.designMode=’on’; void 0

Facebook şifre değiştirmek

netci1 | 29 June 2009 17:18

Facebooktüm dünyada olduğu gibi türkiyede de sıkçe kullanılan bir site. Bir çok kişinin bu popüler siteyi kullanmasına rağmen en basit özellik olan şifresini değiştirmesini bilmemektedir. Bu yazı ile belki biraz yardımım olur. Öncelikle ayarlar sekmesinden hesap ayarları butonuna tıklayınız.

ayarlar
ayarlar

Daha sonra açılan sayfada bulunan şifre linkine tıklayınız.

sifre
sifre

eski şifrenizi ve yeni şifrenizi iki defa yazınız. Yeni şifreniz hayırlı olsun .

lifetype ücretsiz blog dağıt scripti

netci1 | 01 June 2009 11:14

lifetype
lifetype

Blog deyince ilk olarak akla wordpress veya blogger gelmektedir. Blogger google alt yapısı ile herhangi bir scripti’e gerek kalmadan direkt olarak yayım yapılabildiğimiz bir yapı. Wordpress ise bir scripti gerektiriyor. Life type de aynı wordpress benzeri açık kaynak kodlu bir yazılım. scripti’i buradan indirebilirsiniz. Temaların tamamını da buradan göz atabilirsiniz. Yapımcı ana sayfası ise burasıdır.
Türkçe dil dosyasını da buradan indirebilirsiniz. Tükçe Blog demosunu buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca değiştirilmiş almanca demosuda burada . Hepinize ili bloglamalar…

Porf. Dr Ahmet maranki

netci1 | 23 February 2009 14:16

Ahmet Maranki
Ahmet Maranki

Kozmik bilim uzmanı Prof.Dr. Ahmet Maranki Kanal 7 ile meşhur oldukdan sonra diğer ulusal kanallar ile ününe ün katmış ve türkiye televizyonlarda reyting rekorları kırmaktadır. Kendi adına kayıtlı www.maranki.com‘da kendi ifadesine göre günlük 600.000 hit yapmaktadır. Söz konusu Prof.Ahmet maranki’nin bazı tavsiyelerine buradaki linkden ulaşabilirsiniz. Sitesine gitmek için ise burayatıklayınız..

iblog.com geçici olarak servis dışı

netci1 | 05 December 2008 10:47

Epeyice bir zaman beta aşamasında yayın sürdüren ücretsiz blog servis iblog.com 01.12.2008 tarihi itibari ile yeni bir arayüz ile geri döneceklerini bildirselerde eski verilerin ve benim 2 yıllık emeğimin geri gelip gelmeyeceği konusunda tam bir bilgi sahibi değilim. İnşallah en kısa zamande geri gelerek blogumun geri kalanına devam edebilirim…

Gittigidiyor.com a üye ol 10 kontör kazan

netci1 | 11 November 2008 12:12

gitti gidiyor
gitti gidiyor

Gittigidiyor yeni başlattığı kampanya ile üye olan herkese 10 kontör / dakika, üye iseniz tavsiye ettiğiniz kişi üye olursa 5 kontör veriyor.Tavsiye eden netciiblog .Katılım için burayı ayrıntılar için burayıtıklayınız.

yakın çekim böcek resimleri

netci1 | 29 October 2008 17:12

yakın çekim
yakın çekim

BuradaHerbiri bir birinden güzel yakın çekim böcek resimlerine ait flash bir sunum var. Eğer hoşunuza giderse indirme linkinden indirebilirsiniz.