bildirgec.org

mastersound

11 yıl önce üye olmuş, 36 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

interaktif klip

mastersound | 03 November 2006 15:36

nil bir güzellik yapmış ve perili şarkı nın klibinin greenbox görüntülerini internetten paylaşıma sunmuş. hatta bahsi geçen şarkının acapella tabir ettiğimiz müziksiz ses dosyalarınıda koymuş… ki biz indirelim , klibin arkaplanını istediğimiz gibi değiştirelim , müziği istediğimiz gibi çalıp , remix yapalım. interaktif klip dönemi başladı arkadaşlar… gözünüz aydın. iş bununla da kalmıyor. periliklip sitesinde hazırlayacağımız en iyi klip için de bir ödül var hadi bakalım hepimiz e kolay gelsin.

mambo

mastersound | 28 September 2005 13:10

site tasarımında mambo kullanan ve bana yardım edebilecek olan arkadaşlşar bazı sorularım olacak , yardım edebilir misiniz?

rabve

mastersound | 29 August 2005 12:13

tarifelerden dolayı birden fazla hat kullananların en büyük sorunudur. ulaşılamamak. hayal edilen çözüm ise bir cep telefonunda bir den fazla hattı aynı anda kullanıp , iki hattan da aynı anda çağrı alabilmek. ancak bunu şu na kadar kimse başaramadı. ve bu hyalimiz devam ediyor. zaman zaman mail adreslerimize bu şekilde mesajlar geliyor. bu mesajı lınca radyomuzun reklam müşterilerinden birini arayıp :” beyefendi , size bir link gönderiyorum , bu linkteki bilgileri inceleyin , ticari işlerinizde sanırım faydalı olacaktır” dedim , ancak yanıtı ilginç oldu : “istemiciğim , bu kişiler zannımca dolandırıcı , bahsi geçen teknolojinin mümkün olmadığını ( en azından şimdilik mümkün olmadığını ) biliyorum” bu söz üzerine bazı forumlarda araştırdım . bakın nasıl bilgilere ulaştım. şimdi sizlerden ricam , bu olay ve hizmetle ilgili bilgileri paylaşmanız. ola ki bir hizmet varsa faydalanalım , yok gerçekten bir suistimal söz konusu ise kendimizi ve elimizden geldiğince çok kişiyi koruyalım.

lisans sız adobe kullanıcısı kalmasın!

mastersound | 06 August 2005 09:49

“internet ortamı varken , crack varken kim ne yapsın lisansı” demeyin adobe bir kampanya başlatarak lisanssız kullanıcı kalmasın demiş ve %50 ye varan indirimler yapmış. haydi grafikerler , haydi tasarımcılar… haberi okuyalım , gidelim lisans alalım