bildirgec.org

kursat128

11 yıl önce üye olmuş, 8 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

En iyi 5 Facebook Arkadaşlık uygulaması

kursat128 | 22 September 2010 11:00

Dönemin yükselen popülaritesi facebook ve facebook üzerindeki en iyi 5 arkadaşlık uygulaması

Online Friends
Online Friends

Online Friends
Online Friends Facebook kullanıcılarıyla halen arkadaş çevrenizde olmasalar dahi iletişim kurmanıza hediye gönderip almanıza ve mesajlaşmanıza imkan veren bir uygulamadır. Flash tabanlı standart arkadas arama uygulamasıdır. Belirli kriterlere göre yaptığınız aramalarda bulduğunuz kullanıcılara hediye gönderebilir ve arkadaşlık daveti gönderebilirsiniz.

Online People
Online People

Online People
Online People , Online Friends gibi arakadaş arama uygulamasıdır. Html tabanlıdr. Oldukça yüksek kullanıcı vardır. En son 1.500.000 kadardı ve hızla artmaktadır. En önde gelen arama uygulaması desek yanlış olmaz. Basit bir arayüze sahip olmasına rağmen oldukça kullanışlıdır. Kendi içerisinde kredi sistemide buludurmaktadır.

Top Friends
Top Friends

Top Friends
Top Friends de yukardakiler gibi yeni arkadaşlar bulmanıza yardımcı olmasının yanında Arkadaşların derecelendirilip görselleştrmesini sağlar. Henekdar en iyi arkadaşlarım gibi bir durum olsada çevrenizi genişletmeye yarayan bir uygulamadır.

Zoosk
Zoosk

Zoosk Bİr diğer uygulama ise Zoosk. Oldukça güzel bir arayüzü olan arkadaslara arsında hediye alışverişi mesajlaşma ve davet seçenekleri olan bir uygulama. Kredi sistemiyle ekstra özelliklerini kullanmanızı sağlar. Oldukça fazla kullanıcıya sahiptir..

Cupid
Cupid

Cupid.com Son olarak Cupid den bahsedelim.Cupid sadece arkadaşlık kurmak ve yeni ilişki üzerine kurlumuş bir site. Facebook uygulamasından ziyade daha cok connect tarzı bir siteyi andırıyor. Fakat facebook tan verileri alıyor ve yetkilendirme için facebook a bağlanmamış gerekiyor. Oldukça amaca uygun hazırlanmış bir uygulama diye düşünüyorum.

Lebliv Ücretsiz Canlı Yayın Servisi

kursat128 | 21 October 2009 13:35

(Diger Forumlara yazmıstım suan Kaldırdım sadece Bildirgecte olacak. yayınlarsanız sevinirim.Google dan kontrl edebilrsnz herhangi bir içerik calmıs saymayacaktır. İlgilenirseniz COK MEMNUN OLURUM )

LebLive Canlı Yayın Sistemi
LebLive Canlı Yayın Sistemi

LebLive Canlı Yayın Servisi
Herkese Selamlar. İnternet üzerinde canlı yayın hizmeti justion.tv ustream.com gibi sitelerin yanına yerli bir denemede LeblebiStudio (Site adresi : leblebistudio ) dan geldi. Leblive şuan deneme aşmasında olmakla birlikte Flash Media Server ve ActionScript 3 kullanılarak hazırlanmış bir Canlı Yayın servisi.Sisteme Buradan erişebilirsiniz. Sitede Yayın yapmak ve Mevcut yayınları izlemek için 2 kısım bulunuyor.

After Effects Video Dersler

kursat128 | 22 April 2009 19:14

http://www.leblebistudio.com
http://www.leblebistudio.com

http://www.leblebistudio.com
http://www.leblebistudio.com

LEBLEBİ STUDİO

İnternette After Effects ile ilgili bir sürü ders bulabilirsiniz. bu sitelere bir örnenekte ben vermek istedim. yeni bir site olmasına karsılık oldukça güzel dersler mevcut. alevli yazılardan deprem yapımına güzel video dersler hazırlamışlar..VideoCoPilot kadar geniş bir içeriğe sahip olmasada türkçe oluşu after efect öğrenmek isteyenlere yardımcı olacaktır. LeblebiStudio Eğlenceli video dersler arıyanlar için güzel bir kaynak. herkese bol afterlı günler diliyorum

Kendi Bilgisayarıma bağlanamıyorum

kursat128 | 22 July 2008 11:53

herkese kolay gelsin.
sorum su:
küçük bir chat uygulaması yaptım ve serveri benim bilgisyarımda çalışmakta istemci kısmıyla arkadaslar bservera baglanabiliyorlar internet üzerinden fakat ben serverin bulundugu bilgisayarda internet üzerinden servera baglanamıyorum. Modemde port sourunsuz bir şekilde açık(zaten baskaları baglanabiliyor.)
modemimde airties airmax 101.
Acaba neden internet üzerinden kendi bilgisayarıma baglantı kuramıyorum.???
not lan ip si üzerindende sorunsuz baglanabiliyorm

MY SASSY GiRL

kursat128 | 16 July 2008 13:14

My Sassy Girl

My Sassy Girl

My Sassy Girl (imdb)

(Hırçın Sevgilim) 2001 Güney Kore yapımı romantik komedidir. Filmin konusu gerçek hayattan alınarak kitaplaştırılmış sonrasında da sinemaya uyarlanmış. Yönetmenliğini Jae-young Kwak‘ın yaptığı filmin başrol oyuncuları Ji-hyun Jun (kızımız) ve Tae-hyun Cha (erkek arkadaşı). Film, 2001 yılında Güney Kore’nin en çok izlenen 2. filmi olmuş. Filmi izlerken kendinizi film içinde bir karakter gibi görmeye başlıyorsunuz, olan bitenlerle hüzünlenip sevinip ağlayabiliyorsunuz. Amerikan filmlerindeki gibi en ufak bir cinsellik barındırmamasına rağmen bukadar romantik bir film daha görmedim. Filmde iyi kalpli ve kimi zaman da temiz kolej öğrencisi Kyun-woo’nun güzel ama bir okadar da çılgın olan kız arkadaşı Jun Ji-hyun ile yaşadığı komik ve kimi zaman zaman duygusal ilişkisi konu edilmektedir. Kesinlikle herkesin izlemesini hatta varsa kız arkadaşıyla izlemenizi tavsiye ettiğim bir film.
Bu arada Hollywood filmin başarısını farkederek filmi tekrar çekmek için haklarını satın almış ve kendi My Sassy Girl lerini çekeceklermiş. Tabi bunun kadar başarılı olabileceğini düşünmüyorm ama hep birlikte göreceğiz. hepinize iyi Seyirler…
Filmi merak edenler buraya,buraya,vede buraya bakabilirler…

web otomasyonu ile oyun hilesi

kursat128 | 08 March 2008 23:55

Modemi Otomatik Resetleyin, Online Oyunlarınızı Otomaik oynatın, internette yaptığınız işlemleri kaydedin…

İnternette sık sık aynı şeyleri tekrarladığımız durumlar vardır. Örneğin bitefight, travian, ogame vb. gibi browser tabanlı oyunlar var. hep yeterli madde, mineral varsa geliştirme ya da ip numarasını değiştirmek gibi işlemleri sıkça gerçekleştiriyoruz…

Anonim-Gizli-Şaka Bedava Sms Yollama

kursat128 | 03 March 2008 17:41

Bu tarz resimlerle yarışmaya katılabilirsiniz..
Bu tarz resimlerle yarışmaya katılabilirsiniz.. yaratıcılığınıza kalmıs

Günümüzde bedava sms yollamanıza imkan veren bir sürü sitele mevcut. fakat bu sitede gönderen kısmına istediğinizi yazabilme imkanınız var. ister numara ister harf yazıp sms gönderebiliyorsunuz.

Site sizin referansınızda üye olan her kişi başına 1 sms hakkı daha veriyor. Çeşitli yarışmalara katılarak ve günlük yapılan çekilişlerle fazladan sms kredisi kazanmanızda mümkün..

Kendi Elektronik Devre ve Makinanızı Tasarlayın.. Adresinize gelsin

kursat128 | 03 March 2008 15:42

Kendi makinanızı yada elektronik devrenizi yapmak istiyorsanız fakat gerekli altyapınız yoksa internet sizide düşününmüş ve online olarak Cnc ve elektronik devre üretim makinalarını hizmetinize sunuyor…

İstediğiniz devre ve metal parçaları üretmeniz için kendi yazılımlarıda mevcut..